Novinky

11.11.2016
Jake Bugg si jako support přiveze vynikající Blossoms

Jake Bugg si jako support přiveze vynikající Blossoms

“Masivní riffy a zpěvné refrény, díky kterým se budete cítit jak třímetroví obři.” - NME

“Nakažlivě chytlavé písničky téhle kapely ze Stockportu patří k nejlepšímu popu z této oblasti Anglie.” The Guardian

“Manchesterské popové mistrovství” Shortlist

“Kapela s takovou atmosférou a takovým bravadem, které jsme neslyšeli od dob The Stone Roses a The La’s” The Times

Jake Bugg, který 16.listopadu vystoupí ve velkém sále Lucerny si jako support přiveze své krajany Blossoms. Ti letos vydali své debutové album a vypustili několik videoklipů, naposledy Blown Rose.

Blossoms si svůj otisk ve velké britské rockandrollové hudbě vydobyli již začátkem roku, kdy skončili na čtvrtém místě v BBC Sound Poll jako kapela ‘kterou je třeba pozorně sledovat.’

Kapelu tvoří největší kamarádi, kteří se dokonce narodili ve stejné porodnici, ve stockportské Stepping Hill, Blossoms od roku 2013 hráli nezávisle na sobě v několika kapelách. Pojmenovali se podle hospody na trase autobusu číslo 192 na cestě do Manchesteru a svou základnou učinili lešenářské skladiště dědečka basáka Charlie Sala.

Nové stejnojmenné album Blossoms bylo nahráno v Liverpoolu v Parr Street Studios, produkovali ho zvukoví mentoři kapely ze skupiny The Coral James Skelly a Rich Turvey. Tento pár produkoval ranná EP Blown Rose a Charlemagne (No 1 v iTunes Alternative Chart, jako Christmas No 1 v UK Vinyl Chart), první vydání jejich hudby v roce 2016 - temný future-glam At Most A Kiss (No.1 v iTunes chart) a rádiový hit ‘Getaway’ (uveden v Radio 1, Radio 2, 6 Music, Radio X a Absolute).

Kapela vyprodala londýnskou Scalu a manchesterskou Albert Hall. Blossoms také vystoupili na řadě festivalů - na Field Day, The Great Escape, Parklife a Isle of Wight Festivalu, dále v Glastonbury, T in the Park, Readingu a Leedsu, Kendal Calling, Festivalu No.6 a další.

Do Prahy se Blossoms podívají poprvé. Sál Lucerny bude otevřen od 19.hodin a vstupenky na koncert jsou k zakoupení zde: https://goout.cz/cs/listky/jake-bugg+support-blossoms/gap/

Více info:

www.jakebugg.com
www.facebook.com/jakebugguk
www.blossomsband.co.uk
www.facebook.com/blossomsband
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion


https://goout.cz/cs/listky/jake-bugg+support-blossoms/gap/

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist