Novinky

13.09.2016
Toseland z Velké Británie se podívají na strahovskou Sedmičku

Britští rockeři TOSELAND – v obsazení James Toseland (zpěv), Zurab Melua (kytara), Ed Bramford (kytara), Roger Davis (basová kytara) a Joe Yoshida (bicí) vydali letos na jaře své druhé album Cradle The Rage.


Jedenáctipísničkové album vychází po jejich debutu z roku 2015 s názvem Renegade, kterého se dosud prodalo jen v Británii 10 000 kusů a kterému se dostalo přízně rádii jako Planet Rock nebo Team Rock.

Album Cradle The Rage pro skupinu TOSELAND produkoval Toby Jepson (The Answer, Virginmarys, Little Angels) a o mastering se postural legendární Mike Fraser (AC/DC, Bryan Adams, Mötley Crüe).

James Toseland o nové desce říká: “Cradle The Rage – Ukolébejte vztek – vyjadřuje, jak zvládnout frustraci, která vás v každodenním životě obklopuje. Když to prostě nejde podle vašich představ… Chtěl jsem složit písničku, kterou byste si zazpívali a veškerá frustrace a vztek by vás pustily. Všechny texty se týkají mého žvota, Ať to je ve sportu, kde vyhráváte a prohráváte, nebo v různých životních situacích. “

Kapela hrála na Download Festivalu, jako předkapela The Darkness a Little Angels, vystoupili take na koncertech Status Quo a Reef nebo na Calling Festivalu s Aerosmith a 18.října rozburácí strahovskou Sedmičku.

Vstupenky za 213,- Kč jsou k zakoupení na www.goout.cz, na místě v den koncertu za 250,- Kč.

Více info:

www.toselandmusic.com
www.facebook.com/officialjamestoseland
www.klub007strahov.cz
www.facebook.com/klub007strahov
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

https://goout.net/cs/listky/toseland/rsq/

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist