Novinky

29.08.2016
Dub FX na Rock for Churchill oznámil, že se v říjnu do Česka vrátí s novou deskou!

Dub FX má novou desku a vyrazil na své výroční 10 evropské turné! Se svým zbrusu novým albem “Thinking Clear”, které vyšlo před pár dny, představí Dub FX publiku pražského Lucerna Music Baru 13.října směs nejnovějších skladeb promíchaných s klasickými písničkami, které mu přinesly celosvětový úspěch na YouTube. Vstupenky za 590,- Kč + poplatky budou v prodeji od 30.8. na webu Lucerna Music Baru, na www.goout.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal, na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. Na místě v den koncertu za 690,- Kč.


Od roku 2006 dub vévodí světu street performance jako sólový umělec, který používá jen svůj hlas a loop station. Letos v říjnu se obklopil živou kapelou, aby mohl v plné síle předvést svou fúzi reggae, hip hopu, jungle a jazzu s pořádnou dávkou soulu navíc.

Dub FX vystoupil ve vice než 40 zemích a na mnoha festivalech včetně Glastonbury, Coachelly, Szigetu, Boomtownu, Shambaly, Exitu a tento víkend také na Rock for Churchill.

“Už se nemohu dočkat, až v Evropě zahraju své nové věci. Koncertování a skládání je můj život. Dělám to už deset let a mám pocit, že se rok od roku zlepšuju. Muzikanti z kapely mi pomohli novou desku nahrát a já jsem hrdostí bez sebe, jak moc dobře to zní – jak naživo, tak z desky.”

DUB FX se zabývá společenskými, politickými a duchovními tématy, které v posluchači zanechají pozitivní pocit a inspiraci. Nová kombinace živých nástrojů a jeho typického beat boxu vás zaručeně pošle na hypnotickou pouť.

Více info:

www.dubfx.com
www.facebook.com/dubfx
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

https://goout.cz/cs/listky/dub-fx/nlp/

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist