Novinky

06.07.2016
Slavní Pixies zahrají ve Foru Karlín

PIXIES OHLAŠUJÍ NOVÉ ALBUM, OFICIÁLNĚ VÍTAJÍ V KAPELE HRÁČKU NA BASOVOU KYTARU PAZ LENCHANTIN A OZNAMUJÍ TERMÍNY SVĚTOVÉHO TURNÉ JEHOŽ JEDNOU ZE ZASTÁVEK BUDE I KONCERT 17.LISTOPADU V PRAŽSKÉM FÓRU KARLÍN. VSTUPENKY ZA 1050 KČ + POPLATKY BUDOU V PŘEDPRODEJÍCH TICKETPRO, TICKETPORTAL A GOOUT.CZ OD 8.ČERVENCE OD 10 HODIN. NA MÍSTĚ V DEN KONCERTU PAK ZA 1200,- KČ.

Pixies oznamují, že jejich druhé album po “znovusjednocení" nazvané Head Carrier vyjde 30. září (Pixies Music/[PIAS]). Dvanáctiskladbovou kolekci jedinečného sluchového koktejlu surrealismu, psychedelie, disonance a surf rocku kapely produkoval Tom Dalgety (Killing Joke, Royal Blood) a byla od poloviny letošního února do poloviny března nahrána v londýnském studiu Rak Studios. Fanoušci si budou moci novou hudbu poprvé vyslechnout prostřednictvím předobjednávky alba a následným odemknutím okamžitého downloadu prvního singlu "Um Chagga Lagga." Album s originálním obalem dlouhodobého uměleckého ředitele skupiny, legendárního Vaughana Olivera, bude k dispozici v různých formátech a může být nyní předobjednáno. Speciální limitovaný deluxe box set alba Head Carrier bude exkluzivně k dispozici na Pixiesmusic.com a bude obsahovat CD, album na heavy-weight/180 gramovém černém vinylu a 24stránkový buklet v nadměrné velikosti s texty písniček a asociativním originálním výtvarným dílem Vaughana Olivera. Jen na webových stránkách skupiny bude také k dostání speciální balíček, který obsahuje deluxe box set, speciální tričko a speciální plakát obalu velikosti gramodesky 12 x 12 palců. K zakoupení a k získání dalších podrobností navštivte Pixiesmusic.com.

Kapela ve stálé sestavě Pixies - Black Francis, Joey Santiago a David Lovering – navíc oficiálně vítá baskytaristku Paz Lenchantin. Lenchantin je baskytaristkou kapely na koncertech od ledna 2014 a hrála nedílnou roli v nahrávání Head Carrier. Její vyklidněný a snový soprán můžete slyšet jako hlavní vokál ve skladbě "All I Think About Now."

Na podporu Head Carrier Pixies zahájí první část svého světového turné 2016 - 2017 jeho evropskou částí, která odstartuje 15.listopadu ve Vídni.

Níže jsou potvrzené koncerty evropské části turné:

LISTOPAD

15 Stadthalle, Vienna, Austria
16 HWS Arena, Poznan, Poland
17 Forum Karlín, Praha, Česká Republika
18 Auditorium Stravinski, Montreux, Switzerland
20 Sant Jordi Club, Barcelona, Spain
21 Coliseum, Porto, Portugal
23 Zenith, Paris, France
25 Lotto, Antwerp, Belgium
27 HMH, Amsterdam, The Netherlands

Více informací najdete na:

www.pixiesmusic.com
www.facebook.com/pixiesofficial
www.forumkarlin.cz
www.facebook.com/forumkarlin
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

https://goout.cz/cs/listky/pixies/ltn/

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist