Novinky

29.06.2016
The Low Anthem přivezou v listopadu do Café V lese americký indie-folk.

The Low Anthem jsou americká indie-folk kapela z města Providence ve státě Rhode Island, která vznikla v roce 2006. Kapelu tvoří Ben Knox Miller (zpěv, kytara), Jeff Prystowsky (bicí, zpěv, kontrabas), Mike Irwin (baskytara, trubka, zpěv), Tyler Osborne (kytara, baskytara) a Florence Wallis (zpěv, housle).

Skupinu založilo duo Ben Knox Miller a Jeff Prystowsky - The Low Anthem nahráli a sami vydali dvě studiová alba The Low Anthem (2006) a What The Crow Brings (2007) před příchodem zpěváka a klarinetisty Jocie Adamse v roce 2007.

V roce 2008 skupina vydává třetí album Oh My God, Charlie Darwin za kterého se jí dostalo ovací kritiky i posluchačů. Album znovu vyšlo na labelech Nonesuch Records a Bella Union.

V roce 2009 přichází multiinstrumentalista Mat Davidson a kapela připravuje čtvrté album Smart Flesh (2011), které bylo nahráno v opuštěné továrně na omáčku na těstoviny. Po dalších personálních změnách ve skupině The Low Anthem připravilo nové páté album EYELAND, které vychází v červnu a které bylo nahráno v opuštěné budově opery.

V roce 2016 se kapela upsala Washington Square Music a oznámila, že 17.června vydá nové album s názvem Eyeland!, ke kterému pojedou turné. 2.listopadu by se tedy měli The Low Anthem objevit v Praze, konkrétně v klubu Café V lese.

Vstupenky za 212,- Kč budou k zakoupení od 1.7. na www.goout.cz, na místě v den koncertu za 250,- Kč.

Více info na:

www.lowanthem.com
www.facebook.com/thelowanthem
www.cafevlese.cz
www.facebook.com/cafevlese
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

https://goout.cz/cs/listky/the-low-anthem/jwn/

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist