Novinky

12.02.2015
Členky americké rockové kapely L7 se po 14 letech sešly v původní sestavě a v červnu vystoupí v Praz

Do tvrdých, energických a chytlavých řezaček L7 se zamilovali fanoušci po celém světě. Svou hudební kariéru tahle dívčí kapela začala v roce 1987 a dosud nahrála šest studiových alb, jeden živák a jedno album svých největších pecek. Tyhle čtyři holky oslovily jak posluchače undergroundu, tak i mainstreamové publikum svými skvělými skladbami Shove, Pretend We’re Dead, Shit List, Andres, a Fuel My Fire. Jejich hudba zazněla i v celé řade soundtracků(“Natural Born Killers”) a videoher (Rock Band 2).

L7 vystupovaly po celém světě v malých klubech, koncertních halách i na velkých festivalech. Zahrály si ve filmu Johna Watera “Serial Mom” z roku 1994 a v rockovém dokumentu “The Beauty Process”, který režíroval basák Nirvany Krist Novoselic.

Pocházejí z Los Angeles a potkaly se v roce 1985 - kapelu založily Donita Sparks: kytara a zpěv, Suzi Gardner: kytara a zpěv, Dee Plakas: bicí, a v ruzných obdobích je doplňovaly Jennifer Finch, Gail Greenwood a Janis Tanaka na basovou kytaru. L7 také vystoupily na celé řadě benefičních koncertů pro Greenpeace, Act Up L.A. a Rock For Choice (který v roce 1991 založily s Feminist Majority Foundation). L7 hráli i v Praze, v roce 1993 jako support Faith No More a kapela se do Prahy po dlouhé době vrátí.

Pražský Lucerna Music Bar bude tuhle partu hostit na svém kulatém podiu 11.června 2014. Vstupenky na koncert budou v předprodeji na webu musicbar.cz, GoOut.cz, Eventim, Ticketpro a Ticketportal od pátku 13.ledna za 400,- Kč + poplatky, v pokladně LMB bez poplatku. Na místě v den koncertu za 500,- Kč.

Více info na:

www.l7theband.com
www.facebook.com/l7-official
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

https://goout.cz/cs/listky/l7/iwd/

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist