Novinky

27.11.2014
Před Lamb si odbudou českou premiéru bristolští The Ramona Flowers

The Ramona Flowers vznikli před dvěma lety a rozhodli se hned na začátku vytvářet hudbu podle svých představ. Míchají elektroniku, rock, indie, neuvěřitelný falzet zpěváka Stevea Birda a velkou dávku emocí. Na rozdíl od mnoha hlasitých kapel The Ramona Flowers ukazují, že ztišená hudba může zaznít pořádně nahlas.

The Ramona Flowers předskakovali mnoha kapelám - hráli s Bastille a Bombay Bicycle Club, Alt-J, Everything Everything, Hot Chip, Ladytron jim dělali remix a časopis NME popsal jejich plastický sound jako něco, co mohlo zaznít na albu Kid A od Radiohead, zatímco The Guardian je přirovnal k sladkému indie zvuku takových The Temper Traps.

Jejich hudební pouť začala v Bristolu, městě, které dalo světu Trickyho, Portishead, Massive Attack a Goldfrapp. Kamarádi ze školy -Sam James (kytara), Wayne Jones (basová kytara) a Dave Betts (klávesy a kytara) založili kapelu a prokousávali se k své vytoužené podobě hudby, začali být víc elektroničtí, později přibrali zpěváka Birda, který vyrostl v malé vesnici Yateley v Surrey, a nakonec pětici dotvořil bubeník Ed Gallimore.

Poslali své nahrávky Andy Barlowovi z manchesterského elektronického dua Lamb.
“Je to génius,” usmívá se Sam James. “Vždycky jsem byl fanoušek Lamb. Jejich muzika mě fakt dostává.” Barlow jim k jejich překvapení odpověděl a nabídl jim, že bude produkovat jejich desku. Letos v červenci jim vyšlo debutové album "Dismantle and Rebuild". Jejich velká chvíle je na dosah, vy si na ně budete moc sáhnout již 2.prosince v Lucerna Music Baru, kdy budou předskakovat právě již zmíněným Lamb.

Klub bude otevřen od 20:00, ve 21:00 se představí The Ramona Flowers a ve 22:00 vstoupí na podium Lamb.

Zbývající vstupenky na koncert jsou k zakoupení za 690,- Kč + poplatky v sítích GoOut.cz, Eventim, Ticketpro, a Ticketportal nebo na webu musicbar.cz. Na pokladně LMB bez poplatku. V den koncertu na místě pak za 790,- Kč.

Více info na:

www.lambofficial.com
www.facebook.com/lambofficial
www.theramonaflowersmusic.com
www.facebook.com/theramonaflowersmusic
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion


http://www.musicbar.cz/program/lamb-uk/

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist