Novinky

19.09.2014
The Subways svoji novinku představí Praze, Brnu i Bratislavě.

THE SUBWAYS (UK) jsou jedna z nejodvázanějších kapel současnosti, která je v současnosti na turné po Británii a v únoru 2015 - vzápětí po vydání nové desky - vyjede na další rozsáhlé evropské turné. Fascinuje diváky svým výbušným rockovým soundem a divokými vystoupeními. Na festivalech patří mezi ty nejvyhledávanější – hráli na hlavních pódiích víc než stovky mezinárodníchfestivalů. Ať již hrají pro sto lidí nebo pro 250 000, jsou vždycky zábavní a jedou na doraz!


Kapela právě oznámila vydání svého nového čtvrtého studiového alba “The Subways“, které vychází 9.února 2015 a zároveň vyhlásila možnost si jej předobjednat. Průkopnickým počinem je to, že při předobjednání nové desky přes webové stránky kapely získáte ihned PART 1 (6 skladeb).Více na http://po.st/TheSubwaysPledge
Album má být co do zvuku a energie pořádně našlápnuté, plné skvělých melodií a riffů, které The Subways tak proslavily. Vůbec poprvé album kapely produkoval a míchal sám zpěvák Billy Lunn.

Kdysi v roce 2005 Billy, Charlotte a Josh, kterým tehdy bylo v průměru 16 let, vtrhli na mezinárodní hudební scénu s dnes kultovním debutovým albem ‘YOUNG FOR ETERNITY’ a hitem rockových klubů ‘ROCK & ROLL QUEEN’. Druhé album, ‘ALL OR NOTHING’(2008) skupina nahrála v LA s producentem Butch Vigem – deska je zvukově ohromující a tvrdší. Charlotte a Billy se v té době rozcházeli a Billy málem přišel o hlas díky uzlíkům na hlasivkách – jen operace tehdy pomohla. Další album ‘MONEY AND CELEBRITY’ vyšlo v roce 2011 pod dohledem producenta Stephena Streeta. Podařilo se jim natočit bláznivě chytlavou desku s hitem ‘WE DON’T NEED MONEY TO HAVE A GOOD TIME’.

19.září byl v premiéře uveden nový videoklip k singlu 'I'm In Love And It's Burning In My Soul', který vytvořil režisér a animátor Steven Mertens sídlící v Los Angeles. Jeho “multiplošná metoda” animace se poprvé objevila ve třicátých letech ve Walt Disney Studios. Steven vytvořil světy a abstraktní příběhy z vystřihaného papíru. http://po.st/SubwaysInLoveYT

Své čtvrté album natočili Billy, Charlotte & Josh ve stoprocentní formě. The Subways jsou Billy Lunn – zpěv/ kytara, Charlotte Cooper – basová kytara/ zpěv, Josh Morgan – bicí
a pražský Lucerna Music Bar je přivítá 8.března 2015. Kapela se ale už předtím představí 6.3. v bratislavském MMC a 7.3. na brněnské Flédě.

Vstupenky budou v předprodeji od 24.9. Na pražský koncert stojí v předprodejích www.goout.cz, Eventim, Ticketpro, Ticketportal a na webu www.musicbar.cz 540,- Kč + poplatky, v pokladně LMB pak bez poplatku.

Více info na:

www.thesubways.net
www.youtube.com/thesubways
www.facebook.com/thesubways
www.twitter.com/thesubways
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion


http://www.musicbar.cz/program/the-subways-uk-4/

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist