Novinky

01.08.2011
Blonde Redhead v souvislosti s právě probíhajícím turné vydali kolekci remixů a zahájí ho v Praze

Americká kapela Blonde Redhead u příležitosti svého právě probíhajícího turné vydala kolekci remixů skladeb ze svého aktuálního alba Penny Sparkle. Remixy vznikaly během devíti měsíců, které následovaly po vydání alba v září minulého roku. Všech šest remixů vzniklo rukou významných hudebníků a umělců. Mezi nimi jsou s Bon Iver spříznění Gayngs se svou verzí skladby 'Here Sometimes', Becoming Real s jejich novátorským přístupem a minimalistický puls německého Pantha du Prince - tři různé přístupy k jedné a téže skladbě. Salem přicházejí s euforickým zatemněním 'Penny Sparkle', zatímco Games ukazují svou lásku k nafouknutému osmdesátkovému R&B ve skladbě 'My Plants Are Dead'.
Blonde Redhead těmito nahrávkami znovu dokazují svůj geniální talent natahovat svůj sound novými a nezvyklými směry a odhalovat své široké zvukové a stylové spektrum nové nekomerční hudby.

Skladby:
1. 'Here Sometimes (Gayngs remix)'
2. 'Here Sometimes (Pantha du Prince remix)'
3. 'Penny Sparkle (Salem remix)'
4. 'Here Sometimes (Becoming Real remix)'
5. 'My Plants Are Dead (Games remix)'
6. 'Love or Prison (Kastellet remix)'

Evropské turné Blond Redhead navazuje na úspěšné severoamerické turné a začíná koncertem v Praze. Koncert se uskuteční 8.srpna v Lucerna Music Baru. Otevřeno bude od 20:00.

Vstupenky jsou ke koupi za 450,- Kč + poplatky. V Ticketpro, Ticketstream a Ticketportalu. A na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. Na místě v den koncertu za 550,- Kč.

Více info na:

www.myspace.com/tributeblonderedhead
www.musicbar.cz
www.dsmacku.com

http://www.blonde-redhead.com

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist