Novinky

29.07.2009
Chris Corner se svými IAMX nám konečně přijede představit své aktuální album

Někteří hudebníci jsou tu od toho, aby byli slyšet, nikoli vidět – toliko sluchový zážitek a nic víc. Berlínští IAMX naopak nejsou jen kapelou, jsou událostí – plnohodnotný zvukový i vizuální útok s dynamickým a nenapodobitelným Chrisem Cornerem (ze Sneaker Pimps), který tomu šéfuje.

Debut "Kiss + Swallow" je kolekce songů jeho pomatené a kreativní mysli.

Obsah alba je sexuální, syntetický, temný, melodický, jako okouzlující soundtrack ke Švankmajerovým filmům z 80tých let. Nazvěme ho třeba přechodem mezi detroitskými a berlínskými úlety, princem Roxy Music, elektronickým vesmírem Cabaretu Voltair. Erotické vokály IAMX, spolu s frenetickou kytarou vdechují život jeho písním.

Po návratu z vyprodaného amerického turné přijela kapela do Británie a ohlásila vydání v pořadí druhého alba s názvem „The Alternative“.

„Těžší, špinavější a zlověstnější než posluchačsky přívětivé melodie Sneaker Pimps. The Alternative je skoro industriální bez přehnaného hluku. Společně s elektro-elementy a orchestrálními prvky tvoří Cornerovo dílo lákavý mix.“ Remix Magazine

Na pódiu se Chris vždy střídá s výběrem svých blízkých přátel a jejich vystoupení se dostává na horizont domácího videa, japonského porna a bojujících hraček.

O letošní, třetí studiovce "Kingdom Of Welcome Addiction" sám Corner říká, že je jako svět Walta Disneyho ovšem s rtěnkou, cynismem a vtipem.

Koncert se uskuteční v klubu SaSaZu od 20:00.

Vstupenky za 450,- Kč + poplatky budou k dostání v síti Ticketpro, na místě 600,- Kč.

Více info na:

www.iamx.eu
www.sasazu.com
www.myspace.com/dsmackupromotion
www.facebook.com/dsmacku

http://www.myspace.com/iamx

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist