Novinky

28.01.2009
The Subways konečně přijedou odehrát svůj koncert!

Kdo jsou ksakru ti The Subways? The Subways je trio původem z Welwyn Garden City (Anglie). Kapela si rychle vydobyla nepopiratelné místo mezi nejnašláplejšími britskými soubory. Naživo vám vyrazí mozek z hlavy a nechá vaše tělo plácat se kolem jako bezmocného hadrového panáka, kterým třese neurotické dítě, jež si zapomnělo vzít svou dávku Ritalinu.

Budete chtít, aby nikdy nepřestali...nikdy...


Od svých skromných začátků na okraji města v horkém létě roku 2002 urazili dlouhou cestu. Dříve: 80 lidí namačkaných v jedné místnosti, vykotlaná repro soustava. Nyní: Kluby s kapacitou převyšující 5000 lidí, perfektní zvuk a světelné efekty.

V tomto okamžiku se zdálo rozumné vydat písně kapely na snadno uchovatelném a zvukově čistém formátu, a tak se urychleně vyprodukovalo půl milionu CD nosičů, které se posléze prodávaly po balících. Pokud nemáte Young For Eternity, tak jste prostě a jednoduše divní a měli byste okamžitě přijmout opatření na zlepšení vašeho života i životů vašich přátel a rodiny.

Následovaly 2 další šílené roky. Na řadu přišly Spojené státy, Japonsko, Austrálie, Německo a zbytek Evropy. Festivaly, turné, pořady v televizi, klipy, ocenění, autogramy, rozhovory, focení... Kolotoč hudebních snů se točil a my se drželi jako klíště. Rychleji a rychleji... možná jsme se točili až příliš rychle a srdce nás všech se zastavila, když v srpnu Billyho kůň klopýtnul a nakonec padnul v září roku 2006.
V lednu následujícího roku se Billy podrobil operaci hlasivek (najděte si to na googlu, není to nic hezkého).

V březnu už byl Billův hlas silný jako nikdy předtím. Kapela si tedy sbalila sluneční brýle a vyrazila do Los Angeles, kde ulovila legendárního producenta Butche Viga. Když Butch viděl vystoupení The Subways v losangeleském klubu Troubadour, vetřel se do jejich autobusu, jen aby se s nimi mohl setkat. Kapele se líbily nějaké nahrávky, na kterých Butch pracoval (Nevermind od Nirvany, Gish od Sonic Youth, Garbage od – Garbage a další), což z něj udělalo jasného adepta pro nahrání jejich druhého alba. Během 7 týdnů nahráli v Conway Studios LA 16 skladeb a výsledkem je senzační deska All Or Nothing, kterou NME vyhlásilo rockovým albem roku. Album bylo vydáno 30. června 2008 a dosáhlo na 17. pozici britského žebříčku.

Rok 2008 znamenal pro kapelu příjemný návrat k cestování, když absolvovala turné po Británii, Americe a Japonsku, německou itunes show a ohromné festivalové léto. Na podzim potom následovalo další masivní turné po Evropě. V tomto trendu pokračuje kapela i letos, kdy se chystá navštívit Austrálii, Japonsko i Evropu. V loňském roce vystoupili na festivalu v Trutnově, ale svůj vlastní koncert zde doposud neměli. The Subways si odbudou tuzemskou klubovou premiéru 6.dubna v pražském Lucerna Music Baru. S koupí vstupenek příliš neváhejte, protože The Subways nehrávají před poloprázdnými sály.

Vstupenky jsou k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 350,- Kč + poplatky, na místě pak za 450,- Kč. Předprodej v pokladně Lucerna Music Baru za cenu bez poplatku.

Klub bude otevřen od 20:00.

Více info na:

www.thesubways.net
www.musicbar.cz
www.myspace.com/dsmackupromotionhttp://www.myspace.com/thesubways

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist