Novinky

11.09.2008
Také Warren Suicide v Česku a na Slovensku představí své nové album

Kdo jsou Warren Suicide? Cherie (zpěv a vizuály) a Nackt (zpěv a produkce) to vědí moc dobře – to oni jsou Warrenovým tělem i duší.

Projekt Warren Suicide vznikl roku 2003 v Berlíně ještě jako trio. Nackt se spolu s kolegou Fremdkörperem se zrovna snažili dát své kapele nějakou tvář, když vtom Cherie na papír načrtla podivnou postavičku a začala deklamovat: “Ahoj, ahoj, já jsem Warren Suicide.” Její postavička měla nevelký obličej s mírně pokřivenými obrysy, její tělo bylo útlé a asexuální, ruce a nohy měla jako tyčky od lízátka. Warren se nenápadně usmíval, z jeho úst trčely zuby dravé ryby a jeho pohled byl upřeným pohledem novorozeněte.

Od té doby kapela, její hudba a Warren existovaly vedle sebe a tato kreslená postavička se stala duchovním vůdcem skupiny, samotnou esencí, která tyto hudebníky žene kupředu – Warren Suicide se nachází kdesi mezi nepostihnutelnou fantazií a iluzorním maskotem.

Během přípravy prvního alba se zakládající člen Fremdkörper beze stopy ztratil, přesto Warren dodal Cherie a Nacktovi sílu k dokončení této nahrávky. Debut nazvaný “Hello” vyšel v Anglii v dubnu 2006. “Skoro jako by se Fremdkörper proměnil ve Warrena”, tvrdí Nackt, “když si poslechnete naše první album, je to jako byste slyšeli jeho životní příběh.”

Druhou desku “Requiem For A Missing Link” vydal letos prestižní německý label Shitkatapult. Na ploše dvanácti tracků, mezi nimiž najdete i hity jako “Run Run”, “Land Of The Free” a “Home,” na vás čeká nezkalený pop, elektronika, rock, smyčcové aranže, efekty, divoké bicí smyčky i vzájemně se doplňující zpěv Cherie a Nackta. K tomu samozřejmě též ilustrace od Cherie zobrazující vše, co o Warrenovi potřebujete vědět.

Tvorba Warren Suicide už pronikla skoro všude – na soundtrack filmu Wima Wenderse “Land of Plenty,” do výstavních síní, na vlastní koncepční večírky Signal, na divadelní scénu ve Frankfurtu, do her na Playstationu (Gran Turismo, Driver) nebo na MTV (pořady Real world a Making the video). Warren Suicide také remixovali hudbu z pera Placebo, Dub Pistols nebo Die Happy a na turné se objevili po boku B52’s.

Naživo Cherie a Nackt vystupují za pomoci dalších muzikantů, často přizvaných jen pro konkrétní večer. Warren Suicide jsou nepředvídatelní, kdo a ví, co z jejich temné dekadentní síly vzejde 25. listopadu v bratislavském Subklubu, 25.listopadu na brněnské Flédě a o den později v Praze v Abatonu.

Na pražský koncert jsou vstupenky k dispozici za 300,- Kč + poplatky v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal, na místě pak za 400,- Kč.

Více info na:

www.warrensuicide.com
www.prostorabaton.cz
www.fleda.cz
www.subclub.sk
www.myspace.com/dsmackupromotion


http://www.myspace.com/warrensuicide

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist