Novinky

26.03.2008
JAGUAR LOVE – další skvělá americká kapela v Lucerna Music Baru

Blood Brothers porušili nejspíš svoji krevní přísahu tím, že se kapela v minulém roce rozpadla a Pretty Girls by zase mohli obsadit “hroby, které si připravili”, ale duch obou těchto kapel žije dál díky Jaguar Love.

Trio J-Love se skládá z bývalých členů Blood Brothers - Johny Whitney (zpěv, piano) a Cody Votolato (kytara, basa), společně s bývalou členkou Pretty Girls Make Graves – J. Clark (bicí, basa, klávesy).

Jaguar Love se podařilo zaujmout kapelu Queens of the Stone Age se kterou vystoupili na jejich turné v minulém roce a zároveň se jim podařilo podepsat dlouhotrvající a celý svět pokrývající smlouvu s Matador Records.

Jaguar Love se také přidali k dalšímu počinu kapely Pretty Girls Make Graves zrozenému z popela, pod jménem The Cave Singers.

Nenechte si ujít debutové album Jaguar Love, v produkci J. Clark, které by mělo vyjít již letos v létě. A zatímco ještě není úplně jasno co mají Jaguar Love za lubem, kapela svým posluchačům slibuje “nekonečnou šňůru vystoupení”, která by měla zamířit i do Evropy. 30.června se zastaví i v pražském Lucerna Music Baru.

Vstupenky na tento koncert zakoupíte v pokladně klubu a v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 160,- Kč + poplatky, na místě za 220,- Kč.

Více info na:

www.musicbar.cz
www.myspace.com/dsmackupromotion


http://www.myspace.com/jaguarloveband

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist