Novinky

26.03.2008
Švédští Psychopunch si do Lucerna Music Baru přivezou jako support švýcarskou kapelu Aimee Cares

9.dubna se v pražském Lucerna Music Baru uskuteční koncert švédské punk-rockové formace Psychopunch. Tato kapela ale nebude jediná, kterou ten večer budete moc vidět. Jako support s nimi totiž na celém evropském turné jedou švýcarští Aimee Cares.

Aimee Cares kombinuje kytarový zvuk s delikátním, melancholickým hlasem, ale zároveň neváhá použít i opačné efekty jako syntezátory a dalši vybavení na podiu aby docílila maximálně originálního a unikátního zvuku. Kapela Aimee Cares je moderní a hyperaktivní a navíc dosáhla nebývalého úspěchu.

Minulé léto Aimee Cares vystoupila na největším Indi-rockovém Highfield
festivalu v Erfurtu v Německu. Před třemi lety kapela hrála i v Rumunsku na
festivalu Rock La Mures. Během posledních pěti let odehráli přes stovku koncertů pod starým názvem kapely.

S debutovým albem přišla i změna jména kapely. 24. listopadu, pod novým jménem vydala Aimee Cares nové CD "her golden years" (Colibri Records/Phoang). Marip Thaler, který je známý svou spoluprací s tak slavnými kapelami jako jsou Slut, Notwist a Sportfreunde Stiller produkoval a nahrál CD Aimee Cares.

Další úspěch kapely je na obzoru: v dubnu 2008 vychází CD v Německu (MossBeach Records). Poté Aimee Cares vyráží na turné se švédskou kapelou Psychopunch - dohromady 20 vystoupení - v Německu, Rakousku, České republice a Švýcarsku.

V Německu Aimee Cares podepisuje smlouvu s Yetnotnow a Extratours, kteří také spolupracují s Die Happy, Schrottgrenze a In Extremo. Spousta dobrých znamení pro zlatou budoucnost Aimee Cares.

Video z živého vystoupení v Highfieldu je k dispozici online na myspace.com/aimeecares.

Napsali o Aimee Cares:

"Aimee Cares vstupuje na alternativní-rockovou hudební scénu s deseti silnými nahrávkami na svém novem albu. Téměř každá z nahrávek vás ohromí."
Rockstar Magazine, listopad 2007

"Jsem si celkem jist,že Aimee Cares se podaří díky jejich nahrávkám dostát názvu své nové desky"

Trespass, listopad 2007

Vstupenky na koncert jsou k zakoupení v obvyklých předprodejích a v pokladně Lucerna Music Baru za 150,- Kč, na místě za 200,- Kč. Start je ve 20:00.

Více info na:

www.aimeecares.com
www.myspace.com/psychopunchvst
www.psychopunch.com

www.musicbar.cz
www.myspace.com/dsmackupromotion
http://www.myspace.com/aimeecares

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist