Novinky

25.04.2023
One Ok Rock se vrací do Lucerna Music Baru


One Ok Rock
4. 6. 2023 doors 20:00
Lucerna Music Bar, Praha
Vstupenky za 690 Kč + poplatky pořídíte od pátku 28. 4. 11:00 na webu Lucerna Music Baru a GoOut.cz. Vstupenky na místě budou za 790 Kč. Vstupenky online: https://musicbar.cz/cs/program/one-ok-rock-jp-2.

JAPONŠTÍ ONE OK ROCK SE VRACÍ DO PRAHY S NOVOU DESKOU
Japonská rocková čtveřice One Ok Rock se po čtyřech a půl letech vrací do Evropy, aby svým fanouškům představila nejnovější album Luxury Disease. V Evropě plánuje kapela celkem 20 zastávek a jednou z nich bude i pražský Lucerna Music Bar.
One Ok Rock jsou jednou z nejpopulárnějších japonských kapel, přestože (nebo možná právě proto, že) se rozhodli tvořit v žánru, který není pro Japonsko typický. Japonský rock si našel fanoušky po celém světě a kapela má na kontě celkem deset studiových alb, má přes tři miliony posluchačů měsíčně na Spotify a desítky milionů zhlédnutí u různých videí na YouTube.
S desátým studiovým albem se kapela vydává i na evropské turné, které bude mít celkem 20 zastávek. Na některých z nich budou One Ok Rock vystupovat jako hosté MUSE během jejich turné Will of The People Tour, na jiných budou jako headlineři. Čeští fanoušci mají štěstí, v Lucerna Music Baru budou hlavní hvězdou večera právě One Ok Rock. Po jejich koncertě z roku 2017, který byl na tomtéž místě zcela vyprodaný, je to skvělá zpráva.
Nenechte si své vstupenky utéct!

https://musicbar.cz/cs/program/one-ok-rock-jp-2

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist