Novinky

01.03.2023
Monster Magnet 5. 7. 2023 Futurum Music Bar

Vstupenky za 733 Kč v předprodeji od pátku 3. března 10:00 na webu Futurum Music Baru a GoOut.cz. Vstupné na místě 790 Kč.

Americká stoner rocková kapela Monster Magnet, která je na scéně už desítky let a je tak právem považovaná za stálici tohoto žánru, zavítá na začátku prázdnin do Futurum Music Baru. V loňském roce kapela ze zdravotních důvodů v Praze nevystoupila a tak je skvělou zprávou, že to fanouškům 5. července vynahradí.
Monster Magnet za sebou mají neuvěřitelně nabitou kariéru, jsou aktivní od roku 1989, na kontě mají jedenáct studiových alb, nespočet koncertů a rozhodně nekončí. Frontman Dave Wyndorf velmi nerad vzpomíná na začátky covidu, kdy měl obavy, aby „neumřeli nudou“, protože jsou koncertní kapela, která se živí hraním pro lidi a pro kterou je právě koncertování životní styl. K tomu se vrací nejen po covidu, ale také po zranění právě Davea Wyndorfa.
V plné síle letos kapela konečně zase vystupuje, a protože patří v žánru stoner rocku k tomu nejlepšímu, co můžete vidět, nenechte si jejich show ujít. Po vynucených pauzách bude totiž jejich pověstná divokost ještě výraznější.

https://futurum.musicbar.cz/program/monster-magnet-us/

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist