Novinky

06.06.2022
Welshly Arms 2. 10. 2022 v Lucerna music baru

Welshly Arms, autoři hitu Legendary a Sanctuary vydávají nový material a vrací se nazpět do Prahy

Lucerna Music Bar & D Smack U Promotion present
Welshly Arms
2. 10. 2022, doors 20:00
Lucerna Music Bar, Praha
Vstupenky za 590 Kč v prodeji od pátku 10. 6. 9:00 na webu Lucerna Music Baru a GoOut.cz. Na místě 690 Kč.
Vstupenky online: https://musicbar.cz/cs/program/welshly-arms-us/
Welshly Arms, autoři hymnických singlů Legendary a Sanctuary, které zabodovaly i v českém rozhlasovém éteru, se po třech letech vrací do Lucerna Music Baru!
Velké hity a živá vystoupení, při kterých mrazí v zádech. To jsou Welshly Arms. Jejich album No Place Is Home z roku 2018 nasbíralo přes 350 milionů streamů a dokonale ilustruje senzační hudební cestu Welshly Arms.
Poté, co v roce 2017 vypustili svůj hymnický singl Legendary, se pětice ze středozápadu katapultovala z hraní v místních hudebních klubech v Clevelandu na pódia největších světových rockových festivalů včetně Lollapalooza, The Reading & Leeds Festival, Rock am Ring a dalších.
Zatímco byli na cestách po Evropě a Severní Americe zdánlivě dva roky v kuse, objevily se melodie Welshly Arms v populárních médiích včetně oceňovaného filmu Quentina Tarentina The Hateful Eight (Trailer), Underground 6 (Netflix), Empire (Fox), FIFA (EA Sports) a byly použity významnými značkami, jako jsou Miller Lite, Jeep, ESPN, MLB, NFL a NASCAR a mnoha dalšími.

https://musicbar.cz/cs/program/welshly-arms-us/

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist