Novinky

21.08.2020
boy pablo má v březnu naplánovaný koncert ve Futuru

Jeho kariéra odstartovala v roce 2017 hitem všech indiepopových outsiderů "Everytime." boy pablo je jedenadvacetiletý Nicolas Muñoz - od té chvíle před třemi roky byl navždy spojen s uměním, i když své počátky dnes považuje za legraci. Žert ale není, že 7. března dorazí do Futurum Music Baru. Vstupenky za 440 Kč + poplatky na webu Futurum Music Baru, na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků) a v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal. V případě nevyprodání vstupenek v předprodejích pak na místě v den koncertu za 550 Kč.

Debutové LP nazvané “Wachito Rico”, které vyjde 23. října na labelu 777 Records, je jakýmsi testamentem jeho vývoji autora i umělce, který nahrává desky. Na svém LP vás Muñoz provede svými vzlety a pády prostřednictvím love story svého alter ega Wachita Rica, kterou zrcadlí hudební klipy, na jejichž počátku stál klip k “Everytime.”

Wachito Rico je optimistou, který ale zůstává oběma nohama na zemi i v těžkých časech. I když sledujeme postavu Wachita Rica, je to příběh Muñoze, písničky vycházejí z radosti i bolesti, kterými prošel ve svém mládí. I těžké chvíle jako rozchod jsou však překryty lehčím tónem Carpe Diem.

Oznámení turné, které se uskuteční v roce 2021, a v jehož rámci přijede boy pablo také do pražského Futurum Music Baru, provází nový singl z připravovaného alba nazvaný "rest up" a B stranou "people". Předchozí singl "Honey" dosáhl na 3. místo žebříčku rakouského rádia FM4.

Novinka je k poslechu zde: https://777music.ffm.to/restup

Více info:

www.boypablo.com
www.facebook.com/boypablol
www.futurum.musicbar.cz
www.facebook.com/futurum
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

https://goout.net/cs/listky/boy-pablo/irhh

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist