Novinky

05.08.2020
V únoru přijede superkapela The Dead Daises

The Dead Daisies zrají jako víno - od vydání svého stejnojmenného alba v roce 2013. Dosud vydali čtyři studiová alba, jeden živák a jedno album převzatých skladeb. Získali si zástupy nadšených fanoušků a chválu celosvětových médií.

DNA kapely obsahuje skvělé muzikanty, jsou John Corabi, Marco Mendoza, Richard Fortus, Dizzy Reed, Frank Ferrer, Darryl Jones, Tommy Clufetos, Charley Drayton a Jon Stevens. mezi jinými. The Dead Daisies vystupovali po boku rockových velikánů Kiss, Guns N‘ Roses, Scorpions, Aerosmith, Bad Company, Whitesnake, ZZ Top a the Hollywood Vampires.
The Daisies začali psát novou kapitolu tím, že mezi sebou přivítali nového člena Glenna Hughese (Deep Purple, Black Country Communion), nositele "Hlasu Rocku". Glenn se ujal zpěvu a basové kytary po boku kytaristů Douga Aldriche (Whitesnake and Dio), Davida Lowyho (Mink a Red Phoenix) a bubeníka Deen Castronova (Journey, Bad English a Hardline).

Glenn je nesporným přínosem pro kapelu, pravým originálem uvedeným do Rock And Roll Hall of Fame, s bohatou osobní historií v hudbě mnoha těžkých rockových vah, jako jsou Deep Purple nebo Black Country Communion, i úspěšnou sólovou kariérou.

Chtělo by se skoro říct: “Takoví rockeři se už dnes nedělají”.

Kapela podnikla bezpočet samostatných turné po Evropě, Japonsku, Severní a Jižní Americe a vystoupila na mnoha prestižních festivalech jako Download, Wacken, Graspop, Sweden Rock, stejně jako na Woodstock Poland, kde odehráli v roce 2017 Concert for Peace s šedesátičlenným orchestrem pro 300 000 posluchačů. Byli i první americkou kapelou, která vystoupila v roce 2015 na Kubě po zrušení embarga.
Nové album 'Holy Ground' nahráli s producentem Benem Grossem v La Fabrique Studio na jihu Francie, plánované vydání je počátkem roku 2021. Prvním singlem je píseň 'Unspoken', která vyšla v dubnu 2020.

The Daisies odstartují rok 2021 sérií koncertů po Evropě na turné “Get Out Of The House Tour” s následujícími koncerty v Británii, Japonsku, Spojených státech a Austrálii. V létě vystoupí společně s Foreigner a Judas Priest a na mnoha festivalech.

The Dead Daisies a very special guest Those Damn Crows vám 11. února v Lucerna Music Baru předvedou, že Rock je vskutku naživu & a bude tu s námi věčně.

Info:

www.thedeaddaisies.com
www.facebook.com/TheDeadDaisies
www.thosedamncrows.com/
www.facebook.com/thosedamncrows/
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.facebook.com/dsmackupromotion


Facebooková událost: https://www.facebook.com/events/591724991535664/https://musicbar.cz/cs/program/the-dead-daisies-us

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist