Novinky

24.07.2020
Islanďanka Sóley pracuje na novém albu, které v květnu představí i ve Futuru

Sóley Stefánsdóttir, která se narodila v Hafnarfjörðuru na Islandu, zaujala v roce 2010 svým pohádkovým zpěvem na EP Theatre Island. Její fantastické alt-popové melodie se sépiovými tóny pokračovaly vydáním debutového alba We Sink v roce 2011. Sóley nedávno dokončila nahrávání svého čtvrtého sólového alba. Deska vyjde v lednu 2021. Vydání alba bude doprovázena rozsáhlým evropským turné, jehož jednou ze zastávek bude také koncert 24. května v pražském Futuru. Vstupenky za 490 Kč + poplatky na webu Futurum Music Baru, na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků) a v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal. V případě nevyprodání vstupenek na místě za 590 Kč.

Poté, co Sóley vystudovala klavír na Islandské umělecké akademii, vydala v roce 2014 EP Krómantík, které se skládalo z klavírních děl původně složených pro různé divadelní a filmové produkce. Po něm následovalo temné album Ask The Deep z roku 2015.

Vydáním svého třetího alba Endless Summer v létě 2017 opustila temnotu Ask The Deep a zaměřila se na organičtější akustická aranžmá. Endless Summer bylo napsáno a nahráno během 12 měsíců společně s dlouholetým přítelem a spolupracovníkem Albertem Finnbogasonem. V letech 2017 až 2018 Sóley spolupracovala se Sin Fangem a Örvarem Smárasonem ve společném projektu Team Dreams.


Info:

www.soley-music.com
www.instagram.com/soleysoleysoley
www.twitter.com/soleysoleysoley
www.facebook.com/soleysoleysoley
www.futurum.musicbar.cz
www.facebook.com/futurum
www.facebook.com/dsmackupromotion


https://goout.net/cs/listky/soley/kmeh/

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist