Novinky

22.11.2019
Faces On TV se v březnu opět chystá do Café V lese

Faces On TV zanechali v Praze v roce 2019 veskrze pozitivní dojem. Nejprve energickým vystoupením před vyprodanými Balthazar v Lucerna Music Baru a poté neskutečným koncertem v narvaném Café V lese s celou kapelou. Projekt multiinstrumentalisty a producenta Jaspera Maekelberga tak není pozornému diváku neznámý. Jasper spolupracoval na první desce Warhaus, se kterými se také v Praze objevil na jejich debutovém koncertě v Café V lese. Nyní se znovu vrací se svým projektem Faces On TV v rámci sólového turné, na kterém představí materiál z připravované desky, jejíž předzvěstí je nejnovější singl Womba.

Jeho dlouho očekávané debutové album 'Night Funeral' vyšlo loni v dubnu a získalo si veskrze pozitivní recenze. Skvělý kombinace syntezátorů a kytary, mix zvláštních rytmů a exotických zvuků, které dávají připomínat třeba Alt-J nebo Air, otevřely Faces On TV cestu na největší showcase festivaly a klubové turné po celé Evropě.

První singl Faces On TV 'Run Against The Stream’ vyšel již v roce 2015 a byl okamžitě oblíben belgickými rádii. Následovalo EP ’Travelling Blind’se singlem 'Love/Dead' s miliony přehrání na Youtube a Spotify. Mezítím Jasper produkoval desky nejvýznamnějších belgických kapel jako Bazart, Warhola a Warhaus a jeho reputace v domovské Belgii vedla i k tomu, že byl o jeho životě a kariéře natočen dokument.

Vstupenky v prodeji za 250,- + poplatky v síti GoOut, na místě za 300,-.

Více info:
www.facesontv.be
www.dsmacku.com
www.cafevlese.cz

https://goout.net/cs/listky/faces-on-tv/xdqf

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist