Novinky

19.11.2019
'Surviving'- tak se jmenuje novinka, kterou Jimmy Eat World přivezou v červnu do Prahy

Jimmy Eat World je americká rocková kapela, která vznikla v roce 1993 v Arizoně a vydala dosud deset studiových alb. Posledních devět nahrála skupina ve složení Jim Adkins (sólová kytara, zpěv), Zach Lind (bicí), Tom Linton ( doprovodná kytara, zpěv) a Rick Burch (basová kytara). V pražském Lucerna Music Baru už před lety hráli, 24.6. se tam po letech vydají znovu, aby představili svou říjnovou novinku nazvanou 'Surviving'. Vstupenky za 590 Kč + poplatky od 10. hodin pátku 22. listopadu na webu a pokladně Lucerna Music Baru a v sítích GoOut, Ticketmaster a Ticketportal. V případě nevyprodání vstupenek v předprodejích pak na místě v den koncertu za 690 Kč.

Prorazili albem 'Bleed American' z roku 2001, které získalo platinovou desku. Největšího úspěchu v hitparádách dosáhli svým šestým albem 'Chase This Light' z roku 2007, které vylétlo na páté místo hitparády Billboard 200.

Jimmy Eat World jsou považováni za průkopníky stylu emo, i když se sama kapela takovému označení brání. Páté album, které se jmenovalo 'Futures', pak přineslo jiný styl - alternativní rock.

Více info:

www.jimmyeatworld.com
www.facebook.com/jimmyeatworld
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

https://goout.net/cs/listky/jimmy-eat-world/xupf/

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist