Novinky

18.11.2019
Irští The Academic dorazí na apríla do pražského Futura

The Academic - Craig Fitzgerald, Dean Gavin a bratři Matt a Stephen Murtagh - se dali dohromady ještě před prahem dospělosti. Za posledních 5 let ale dospěli a brázdí pódia po celém světě. V Česku loni vyprodali Café V lese. Svůj další koncert v Praze mají The Academic naplánovaný na 1. dubna do Futura. Vstupenky za 330 Kč + poplatky od 11. hodin pátku 15. listopadu na webu Futurum Music Baru, pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků) a v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal. V případě nevyprodání vstupenek v předprodejích pak na místě v den koncertu za 390 Kč.

Koncem roku 2014 se o téhle čtyřce, která skvěle a hlavně rychle hraje krátké výbušné koncerty, začalo hodně mluvit na rovinách Westmeathu, nevelkém kraji uprostřed Irska.

Nová irská senzace v té době hrála pouhých 18 měsíců. Od soutěže 'Battle of The Bands' na škole se vypracovali v jednu z nejnadějnějších nových kapel. Na velkých festivalech předskakovali Twenty One Pilots, The Strokes, Catfish And The Bottlemen. Na Hype Machine získali třetí místo s miliony online streamů a hrají je mnohá rádia včetně BBC Radio 1 v Británii (Annie Mac, Huw Stephens,Phil Taggart).

Média o nich píší:

“Irská kapelaThe Academic neskládá písničky - oni skládají hymny” - Clash Music

“Zabijácké melodie v hlavě, kterou hned tak neopustí” – DIY Magazine

“The Academic mají ve svém věku nečekaný smysl pro hymnické písničky” Uproxx Magazine

“Je nejvyšší čas je začít sledovat, tihle kluci budou jednou hodně slavní” – Lauren Murphy, The Irish Times

Více info:

www.theacademic.net
www.facebook.com/theacademic
www.futurum.musicbar.cz
www.facebook.com/futurum
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

https://goout.net/cs/listky/the-academic/ngof/

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist