Novinky

21.10.2019
V únoru Praze představí své nové album Seafret

Seafret dnes učinili dvojí oznámení - vydání jejich vysoce očekávaného nového alba „Most Of Us Are Strangers“, které vyjde 7. února a rozsáhlé britské a evropské turné v roce 2020, se kterým 27.února přijedou také do pražského Lucena Music Baru. Vstupenky za 440 Kč + poplatky od 25. 10. 10:00 na pokladně a webu Lucerna Music Baru (na pokladně bez poplatků) a v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Tickestream. V případě nevyprodání vstupenek v předprodeji pak na místě v den koncertu za 540 Kč.

Seafret dnes učinili dvojí oznámení - vydání jejich vysoce očekávaného nového alba „Most Of Us Are Strangers“ ze 7. února a rozsáhlé britské a evropské turné v roce 2020.

Po vydání jejich zcela nového singlu 'Fall' a léta plného živých vystoupení, včetně předskakování Lewisu Capaldimu, dnes Seafret oznámili turné po Velké Británii a Evropě, včetně show v londýnské O2 Shepherd’s Bush Empire. Turné bude pro fanoušky první příležitostí vidět živá vystoupení s novým materiálem z úplně nového alba Seafret „Most Of Us Are Strangers“, které vyjde 7. února.

Skupina z východní Yorkshire, složená z Jacka Sedmana a Harryho Drapera, se s novým singlem "Fall", který produkoval Ross Hamilton v Rocket Science Recording Studios, Glasgow, probudila.

Když už mluvíme o novém singlu, kapela k němu říká: „Někdy to vypadá, že se kolem vás zavírají všechny dveře. Můžete začít cítit, že ztrácíte srdce v tom, co děláte nebo kde jste ve svém životě. Singl "Fall" byl napsán kvůli překonávání tohoto pocitu a touze nikdy se nevzdat. "

Song je doprovázen dalším neuvěřitelným videem režiséra Stuarta Alexandra, který režíroval také jejich předchozí videa pro singly Monsters a Loving You.

Seafret dosáhli impozantních 300 miliónů streamů napříč Spotify a Apple a 170 miliónů zhlédnutí na YouTube. Absolvovali tour společně s Hozier, Jamesem Bayem, Kodaline a Jake Buggem.

Více info:

www.seafret.com
www.facebook.com/seafretofficial
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

https://musicbar.cz/cs/program/seafret-uk

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist