Novinky

22.05.2018
Futurum si s Welshly Arms zazpívá Legendary a další songy z debutového alba

V dnešním bláznivém světě je úlevou slyšet kapely jako Welshly Arms, kteří v pátek 25. května vydávají své debutové album No Place Is Home [Republic Records]. S ním také vyrazí na šňůru, jejíž jednou ze zastávek bude koncert 8. listopadu ve Futurum Music Baru v Praze. Vstupenky v předprodeji od 25. 5. 10:00 za 390 Kč (+ poplatky), na webu Futurum Music Baru, pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal. Na místě 490 Kč.

Welshly Arms se daří splétat odvážný alternativní rock s gospelově bluesovými motivy, jsou z Clevelandu a je jich šest - Sam Getz [zpěv, kytara], Brett Lindemann [klávesy], Jimmy Weaver [basová kytara], Mikey Gould [bicí], Bri Bryant [zpěv] and Jon Bryant [zpěv]. Na albu je celkem třináct písniček, které přímo vyzývají k sborovému doprovodu.

“Za posledních pár let jsme tolik cestovali,” vysvětluje Sam. “Je skvělé vidět tolik nových míst a hrát lidem všude po světě. Zároveň máte ale pocit určité vykořeněnosti a ztracenosti. A to je společné téma všech písní."

Od roku 2013 Welshly Arms hrají, kde se dá. Na jejich EP z roku 2017 Legendary se objevila titulní a dnes již legendární skladba “Legendary.” Do dnešního dne získala zlatou desku v Německu a Švýcarsku, během dvou let dosáhla 47 milionů streamů na Spotify, 1,5 milionu Shazams a dostala se do top 15 na alternativním rádiu.

Před vydáním nového alba si kapela v Clevelandu pronajala dům z devatenáctého století. Tam se No Place Is Home začalo rodit a zvláštní silná atmosféra tohoto místa prodchla první singl “Sanctuary.”

“No Place Is Home je jakýmsi vyznáním naší lásky hudbě,” říká Jimmy. “Jako kapela jsme udělali velký skok kupředu."

“Co se týče soundu i témat, je tahle deska velice rozmanitá. “‘Legendary’ bylo prvním krokem naší hudební kariéry. A tahle deska ukazuje náš vývoj obecně."

Více info:

www.welshlyarms.com
www.facebook.com/welshlyarmsband
www.futurum.musicbar.cz
www.facebook.com/futurum
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

https://futurum.musicbar.cz/program/welshly-arms-us/

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist