Novinky

10.05.2018
Vycházející hvězda britské scény Laurel zahraje v říjnu v Praze

Už ve věku čtyř let Laurel věděla, že chce být zpěvačkou. Ačkoliv kdyby se jí někdo v sedmi letech zeptal, jakou, řekla by Britney Spears, avšak ve třinácti letech se nechala ovlivnit Laurou Marling a pořídila si španělku. Od té doby tahle čtyřiadvacetiletá dívka z malého města u Southamptonu zjistila, že to co jí dělá výjméčnou, je její vlastní hudba. Její písně s poetickými texty doplněné svůdnými vokály zní jak z filmu.

Muziku a texty tvořila sama a nahrávala je na jednoduché vybavení ve svém pokoji, dema která nahrála na Soundcloud ve věku pouhých sedmnácti let, ji otevřela dveře do společnosti Ellie Goulding, Rita Ora nebo Dana Crolla, když se upsala stejné společnosti.

Nyní tato vycházející hvězda oznámila vydání svého debutového alba 'Dogviolet', které vydá 24. srpna na labelu Counter Records. První vlaštovkou z tohoto alba je singl Lovesick.

https://www.youtube.com/watch?v=i9vZ-eMGwdg

Po vydání alba bude následovat její první sólové turné po Evropě, kde již předskakovala na turné hvězdných Oh Wonder. Nevynechá ani Prahu a zastaví se 20. října v Café V lese.

Vstupenky za 250 Kč + poplatky na na www.goout.cz od 10h v úterý 15. května, na místě budou vstupenky k dostání za 300 Kč.

Více info:

www.classiclaurel.com
www.facebook.com/classiclaurel
www.cafevlese.cz
www.facebook.com/cafevlese
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

https://goout.net/cs/listky/laurel/wknc/

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist