Novinky

31.01.2018
Vyprodaný koncert Fu Manchu se pro velký zájem přesouvá do Storm klubu

Již za necelé tři týdny vyjde jihokalifornské hard-rockové legendě FU MANCHU 12. studiové album "Clone of the Universe". Deska vyjde 9. února 2018 na jejich vlastním labelu The Dojo Records. Nadcházející nahrávka bude první po 4 letech od vydání Gigantoidu v roce 2014.
14. března mají FU MANCHU v rámci svého celosvětového turné zavítat také do Prahy, avšak jejich koncert na strahovské Sedmičce byl brzy vyprodán a přesouvá se tak do žižkovského klubu Storm. Další série vstupenek bude v prodeji za 300kč + poplatky od pátečních 12 hodin na www.goout.cz

Clone Of The Universe je novou kapitolou pro pionýry “fuzz rocku” - mísí přímočarý rock s nečekanými hudebními zvraty, a to v “Don’t Panic” a “(I’ve Been) Hexed”. v dynamicky komplexních skladbách “Clone of the Universe” a “Slower Than Light.” Centrální skladbou alba je “IL Mostro Atomico”, 18 minut a 8 sekund dlouhá kompozice, v které hostuje fenomenální Alex Lifeson, kytarista a skladatel legendární skupiny RUSH. Album je jejich dosud nejtvrdším dílem, tvoří ho čtyři rozdílné části. Skupina od svého založení v roce 1990 hranice svého “fuzz and wah” soundu neustále rozšiřuje.

Album nahráli a produkovali FU MANCHU a Jim Monroe v The Racket Room v Santa Ana v Kalifornii s dalšími nahrávkami pod dohledem Andrewa Giacumakise v SUSSTUDIO v Simi Valley CA. Album vyjde celosvětově jako streaming, vinyl a CD na labelu kapely AT THE DOJO RECORDS. FU MANCHU tvoří Scott Hill (zpěv, kytara) Bob Balch(kytary), Brad Davis (basová kytara) a Scott Reeder (bicí a perkuse).

Více info:

www.fu-manchu.com
www.facebook.com/FuManchuBand
www.klub007strahov.cz
www.facebook.com/klub007strahov
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

https://goout.net/cs/listky/fu-manchu/ivtb/

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist