Novinky

30.10.2017
Příchod jara ohlásí The Temperance Movement se svoji novinkou

THE TEMPERANCE MOVEMENT OHLAŠUJÍ EVROPSKÉ TURNÉ NA PODPORU NOVÉHO ALBA 'A DEEPER CUT', KTERÉ VYJDE POČÁTKEM ROKU 2018. KAPELA ZAHRAJE 21.3.2018 V PRAŽSKÉM FUTURUM MUSIC BARU. VSTUPENKY ZA 390 Kč + POPLATKY OD 3.11., NA MÍSTĚ V DEN KONCERTU ZA 490 Kč.

Britští rock and rolleři THE TEMPERANCE MOVEMENT se vracejí se sérií koncertů ve Velké Británii a Evropě, kterými podpoří vydání svého nového studiového alba, které vychází počátkem příštího roku.

Kapela prožila posledních několik let ve víru událostí – vydala dvě alba, která se dostala do Top 20, vyrazila na turné kolem světa a vystupovala na světových pódiích po boku takových megahvězd, jako jsou THE ROLLING STONES.

THE TEMPERANCE MOVEMENT jsou konečně zpět – a vůbec nelenili, protože doufají, že rok 2018 bude ještě úspěšnější.
Turné proběhne ve Velké Británii, Irsku, Německu, Francii, Švýcarsku, Belgii, Holandsku, Rakousku, Polsku a České republice. Kapela vystoupí před dosud nejpočetnějším publikem. První singl z nového alba s názvem ‘Caught In The Middle’ bude premiérově vysílán 3. listopadu.

Netrpělivě očekávané nové album 'A Deeper Cut' vyjde 16. února 2018 a obsahuje 12 zbrusu nových skladeb.

"Tohle je dosud moje nejoblíbenější album, které jsme natočili, a těším se na její vydání víc než kdykoliv předtím,” prohlásil kytarista Paul Sayer. "Cítím, že se nám na téhle desce podařilo zachytit to, co jako kapela představujeme. Už se nemůžu dočkat, až ji lidem zahrajeme naživo.”

Praha se The Temperance Movement dočká 21. března, kdy kapela představí své nové album publiku ve Futurum Music Baru.

Více info:

www.thetemperancemovement.com
www.facebook.com/TheTemperanceMovement
www.futurum.musicbar.cz
www.facebook.com/futurum
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

https://goout.net/cs/listky/the-temperance-movement/bdrb/

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist