Novinky

28.09.2017
Fanoušci Ghostpoet mohou jásat; na únor má naplánovaný koncert v Lucerna Music Baru

Album z roku 2015 Shedding Skin, kterému se dostalo nadšené chvály, bylo odklonem od rytmických aranžmá prvních dvou desek. Dark Days & Canapés završuje přeměnu soundu na zvuk celé kapely. Integrální součástí téhle transformace byl i Obarův producent alba. Na počátku se Obaro spojil s producentem /autorem/ kytaristou Leo Abrahamsem, kterého nejvíc proslavila spolupráce s Brianem Enem a Jonem Hopkinsem (Small Craft On A Milk Sea) a s Wild Beasts (Present Tense), stejně jako jeho sólová alba. Tihle dva si od počátku padli do oka.

Výsledkem sessions, na kterých hostoval kytarista Joe Newman, byla podoba toho, co následovalo dál. Obarovy aranže připomenou album Soul Mining od Matta Johnsona a jeho The The. Na předešlém albu Shedding Skin hostovala celá řada zpěváků, na tomhle uslyšíte pouze zpěváka a autora jménem EERA a člena Massive Attack Daddyho G, který mu tak oplatil jeho hostování ve skladbě Come Near Me.

Čtvrté album Ghostpoeta je deskou, která nachází ten ideální bod mezi strukturou a nahodilostí, mezi nahodilým štěstím a rozhodováním. Je to jeho dosud nejvíce inspirovaná deska.

Více info:

www.ghostpoet.co.uk
www.facebook.com/ghostpoetfb
www.musicbar.cz
www.facebook.com/dsmackupromotion
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

https://goout.net/cs/listky/ghostpoet/yiob/

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist