Novinky

03.07.2017
Together Pangea mají v plánu koncert v Café V lese

Ve filmu Fight Club si Edward Norton naříká “Jsem třicetiletý kluk!”

Nemusíte být zas tak úplně dospělí, ne? Na svém nejnovějším albu, které vychází na labelu NETTWERK a jmenuje se Bulls and Roosters, se kapela Together Pangea vytáhla – tyhle písničky si budete broukat ještě za dvacet let a jsou pěkně energické, tak jak je fanoušci od téhle kapely znají a milují. Together Pangea jsou z Los Angeles a jsou čtyři - William Keegan [kytara, zpěv], Danny Bengston [basová kytara, zpěv], Erik Jimenez [bicí] a Roland Cosio [kytara].

“Nejdůležitější je nenatočit stejné album dvakrát,” říká William. “ Chtěli jsme zkusit něco nového a udělat muziku, která není tak agresivní a rychlá. Můžete to nazvat hudebním růstem, ale to spratkovství je v tom pořád.“

Od svých začátků ve Williamově ložnici v Santa Clarita se Together Pangea na svých deskách neustále snaží zvyšovat si laťku - Jelly Jam [2010] nalilo benzín, Living Dummy [2011] škrtlo sirkou a Badillac [2014] hořelo plameny vydatně posílenými rockem z devadesátek. Miliony lidí si našly na Spotify jejich pecky “Sick Shit,” “Badillac” a “Offer.” “Sick Shit” se objevilo na soundtracku k seriálu HBO Animals, kapelu podporovaly Consequence of Sound, Pitchfork, MTV, Stereogum a další média. Jejich The Phage EP z roku 2015 produkoval člen slavných The Replacements Tommy Stinson.

Bulls and Roosters je dosud nejlepším a nejprozářenějším albem Together Pangea.

“Chtěli jsme natočit dobrou rock ‘n’ rollovou desku, kterou by lidi měli rádi,” říká Danny. “ Už nejsme mladí, ale jsme to pořád my. Bylo na čase přimíchat do naší muziky trochu sluníčka, těžká temnota nemusí být prostě všude. Doufáme, že se v tom fanoušci najdou. Dělali jsme tu desku se srdcem na dlani.”

Jak se jim to povedlo se může pražské publikum přesvědčit 26.listopadu v pražském Café V lese.

Vstupenky za 220 Kč + poplatky budou k zakoupení na www.goout.cz, na místě v den koncertu za 270 Kč.

Více info:

www.togetherpangea.com
www.facebook.com/togetherpangea
www.cafevlese.cz
www.facebook.com/cafevlese
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

https://goout.net/cs/listky/together-pangea/clhb/

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist