Novinky

28.06.2017
Punkoví Bad Breeding svou naštvanost na Británii přenesou v září do Café V lese

Bad Breeding vznikli v zimě roku 2013 ve Stevenage - malém městečku severně od Londýna. Spojovalo je nadšení pro starou anarchii a pohrdání špatným chápáním identity britské dělnické třídy. Bad Breeding hlasitě ukazují na nespravedlnost, úděl lidí na okraji a nabízejí únik z jednotvárného pracovního dne a mizerného zaměstnání. Loni, několik měsíců po referendu o vystoupení z EU, vydali album Divide, které se snaží dát smysl životu v Británii po všech těch zklamáních a zmatcích. Bad Breeding toto album zahrají živě 12.9. v pražském klubu Café V lese. Vstupenky za 200 Kč + poplatky na www.goout.cz, na místě v den koncertu za 250 Kč.

"Na desce jsou politická témata a loňský rok nám také přinesl velká osobní traumata - na albu se jimi v několika písničkách zabýváme."

Neúnavná rytmická sekce žene písničky vpřed za doprovodu kvílející kytary a naléhavého zpěvu. Mezi vrcholy alba patří skladby "The More the Merrier" znějící jako Icons of Filth z roku 1985 nebo písnička "Endless Impossibility", pětiminutový nářez ve stylu Killing Joke, jen o trochu hlučnější a chaotičtější. Na albu Divide Bad Breeding stojí po boku evropských La Vida Es un Mus a amerických Iron Lung.

"Brutálně jednoduchý, intenzivní, kompaktní monochromatický hluk. Nejlepší punková kapela v Británii" - The Guardian

"Hluková stěna, která nikdy nezněla tak potřebně. Tihle punks nejsou retro - jejich opravdovost září na míle daleko. Jsou stejně tak hardcore jako DIY." - i-D

Více info:

www.badbreeding.com
www.facebook.com/badbreeding
www.cafevlese.cz
www.facebook.com/cafevlese
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion


https://goout.net/cs/listky/bad-breeding/slhb/

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist