Novinky

18.05.2017
Lucerna Music Bar na konci léta rozduní The Drums

Tři roky po vydání své třetí desky The Drums ohlásili, že podepsali smlouvu s Anti Records a informovali o svém novém albu. Deska nazvaná “Abysmal Thoughts” vychází 16. června, a první singl je možné streamovat na Pitchfork. “Blood Under My Belt” první ochutnávka z alba “Abysmal Thoughts” jsou typičtí Drums: solidní lamač srdcí převlečený za prosluněnou písničku prezentující frontmana Jonnyho Pierce jako mistra popové citlivosti. Album Abysmal Thoughts a představí The Drums 10.zář na koncertě v pražském Lucerna Music Baru. Vstupenky za 690 Kč + poplatky budou v předprodejích od 19.května od 10:00 na pokladně a webu Lucerna Music Baru, na www.goout.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal. Na místě 790 Kč.

Rok a tři měsíce domácího nahrávání mezi Los Angeles a srubem na severu státu New York—se stejnou kytarou, syntezátorem, bicím automatem a několika škatulkami, na které hrál od vzniku The Drums—Pierce sestavoval “Abysmal Thoughts.” Za pomoci zvukového inženýra Jonathana Schenkeho (Parquet Courts, Mannequin Pussy a další) sestavil působivou hudební autobiografii - Pierce má svou kapelu zase pod kontrolou. Složil všechny skladby a nahrál všechny nástroje. Podařilo se mu tak realizovat svou osobní vizi, jak má jeho kapela znít. Výsledkem je jeho nejobjevnější album, živý autoportrét s ohlasy hyperdramatických The Smiths, klasicky popových Novozélanďanů Verlaines a Clean a rachotících vzpurných punkáčů Británie roku 1979.

Po dokončení cyklu desek The Drums a konci dlouhodobého vztahu si Pierce na čas dal s hudbou pauzu, aby se zase našel a hlavně aby našel novou inspiraci. Odstěhoval se z New Yorku a našel nový domov ve velkém prázdném bytě v Los Angeles, všechny jeho plány pro život a milostný vztah najednou v troskách. Tohle strádání a zmatek se postupně proměnilo v “Abysmal Thoughts.”

S novou deskou The Drums zakladatel kapely Jonny Pierce dosáhl toho, co dlouho nosil v srdci.

The Drums jsou zpátky a přestože je v nich přítomen nesmírný smutek, Pierce je teď mnohem silnější, aby ho přemohl. “Štěstí mě může zmást,” říká Pierce. “Objeví se kdoví odkud a než si na něj vůbec dokážeš zvyknout, je fuč. Ale Abysmal Thoughts – Hrozné myšlenky? Můžu se na ně spolehnout - a s tím politickým chaosem, který se na nás teď valí, kdo ví, kdy začnou tyhle temné myšlenky mizet?”

Více info:

www.thedrums.com
www.facebook.com/wearethedrums
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

https://goout.net/cs/listky/the-drums/djfb/

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist