Novinky

01.03.2017
V Café V lese vystoupí senzační Seafret!

Pocházejí z malého městečka Bridlington , jmenují se Jack Sedman (zpěv) a Harry Draper (kytara), dali si název Seafret a předloni vydali své debutové album "Tell Me It’s Real" na Sweet Jane Recordings / Columbia Records.


Dali se dohromady před několika lety. Harry Draper byl zkušený místní muzikant a Jack Sedman někdy v té době objevil svůj pěvecký talent.

Začali skládat písničky a dařilo se. “Písničky nám doslova padaly z nebe,” vysvětluje Jack Sedman. “Já předtím nikdy nic nenapsal a teď to šlo samo! Prostě to mezi námi funguje!"

Seafret je slovo, které označuje jednak tyhle dva muzikanty, jednak mlhu, která se valí v létě ze Severního moře na pevninu. Dvojice teď bydlí v Londýně a moře jim moc schází.

Seafret skládají upřímnou hudbu, která vás uchvátí. V písničkách zpívají o životě kolem - jsou skvělí pozorovatelé. Představte si mořskou mlhu protkanou akustickými nástroji, něžnou elektronikou, šeptavými smyčci a melancholickými vokály. Skladba "Oceans" byla streamována 36milionkrát na Youtube a Spotify - v klipu se objevila hvězda Game of Thrones Maisie Williams.

Seafret právě vydávají nový singl "Blank You Out" a nejen ten zahrají 18.května v pražském Café V lese. Buďte při tom!

Vstupenky budou v předprodeji od 2.března za 250,- Kč + poplatky na www.goout.cz, na místě v den koncertu za 300,- Kč.

Více info:

www.seafret.com
www.facebook.com/seafret
www.cafevlese.cz
www.facebook.com/cafevlese
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

https://goout.net/cs/listky/seafret/rrab/

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist