Novinky

02.02.2017
Irský mladíček, který si říká BRY, v dubnu zazpívá v MeetFactory

Najdete ho v NewYorku a Central Parku, na australských plážích, v uličkách Amsterdamu - tenhle Ir s mléčnou pletí, dlouhou ofinou a tvůrčím oděvem funguje jako posedlý. S vášní evangelického kazatele a důkladností podomního obchodníka procestuje všechny kouty světa a zahraje i vám, protože Bry dorazí 27.dubna do pražského klubu MeetFactory. Vstupenky za 390,- Kč + poplatky v předprodejích, na místě 490,- Kč.

Příběh muže jménem Bry začal v putykách Dublinu, dávno předtím, než se vydal do světa. Založil si YouTube channel (BriBryontour), aby rodina a kamarádi věděli, jak se mu daří. Jednou ale natočil, jak hraje a zpívá, a všechno nabralo obrátky!

Stovky, tisíce a pak stovky tisíc lidí tenhle videoklip viděly. Bryova jistota rostla, stejně jako jeho repertoár.

Jeho písničky jsou krásné a zasahují duši posluchačů. Přestože zůstal mainstreamu utajen, jeho jméno se skloňovalo mezi odborníky i fajnšmekry. Všiml si ho producent Greg Wells a neváhal ani minutu. Během listopadu dávali do kupy Bryovo debutové album. Svěží, dynamické a výsostně osobní.

Jeho debutové album “Bry” vyjde letos v létě a první singl z něj “Don’t Go Alone” vychází 7.dubna v souvislosti s jeho sedmnácti koncerty turné po Británii a Irsku.

Více info:

www.bryontour.com
www.facebook.com/bryontour
www.meetfactory.cz
www.facebook.com/meetfactory
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

https://goout.net/cs/listky/bry/ojy/

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist