Novinky

17.06.2016
Choir Of Young Believers, dánové známí ze soundtracku Beverly Hills 90210, vystoupí ve Futuru

Dánský indie band Choir Of Young Believers debutoval v roce 2007 s EP "Burn The Flag", což jim v jejich vlasti zajistilo skvělé recenze a rotace v rádiích, od té doby se řadí mezi nejpopulárnější dánské interprety, kteří koncertují po celém světě. 12.listopadu se Choir Of Young Believers představí v pražském Futurum Music Baru také tuzemskému publiku.

Dalším úspěchem roku 2007 se stalo památečné vystoupení na festivalu v Roskilde a ceny National Radio Award a Critics Choice Award pro “Nejlepší novou skupinu”.

V roce 2008 kapela vydává své debutové album “This Is For The White In Your Eyes”. Recenze “This Is For The White In Your Eyes” byly úžasné a kritika se shodla, že se jedná o “Nejlepší dánské album” roku. Po dalším vystoupení na jednom z největších evropských festivalů Roskilde Festival kapela skončila na špičce hitparády v roce 2008. V roce 2009 byli Choir Of Young Believers nominováni v rekordních 7 kategoriích na Danish Music Awards (Grammies) a odnesli si cenu pro “Nejlepší novou skupinu.”

V roce 2009 podepsali smlouvu s americkou gramofirmou Ghostly Int., která vydala album celosvětově, a smlouvu na publishing s Sony/ATV Music Publishing.

Kapela se vydala na dvouleté turné se třemi koncerty v USA, vystoupeními v SXSW v letech 2009 a 2010, v BBC a KCRW a společnými koncerty s krajany MEW v Británii.

Hudba Choir Of Young Believers zazněla v Beverly Hills 90210, Melrose Place a Numb3ers, v několika evropských filmech a americký hiphoper Kid Cudi použil samply z jejich dvou písniček.

V březnu 2012 vydávají své druhé album “Rhine Gold”, kritikou opět kladně hodnocené. Písnička “Hollow Talk” z jejich debutu byla mezitím použita v TV show “The Bridge”. Kapela v témže roce získala další domácí ocenění.

V roce 2014 se po delší pause vracejí jako předskokani Depeche Mode na osmi evropských koncertech a zároveň připravili své třetí album inspirované umělci jako Talk, Enya a Frank Ocean.

Vstupenky na jejich pražský koncert jsou k zakoupení za 320,- Kč + poplatky v předprodejích Goout.cz, Ticketpro, Ticketportal, v pokladně a na webu Lucerna Music Baru bez poplatku. Na místě v den koncertu pak za 390,- Kč.

Více info na:

www.facebook.com/choirofyoungbelievers
www.futurum.musicbar.cz
www.facebook.com/futurum
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

https://goout.cz/cs/listky/choir-of-young-believers/cun/

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist