Novinky

03.09.2015
Koncert Marina and The Diamonds je pro velký zájem přesunut do Incheba Arény

Vzhledem k tomu, že koncert Marina and The Diamonds, který byl plánován na 11.prosince do Lucerna Music Baru byl vyprodán a i nadále byl o vstupenky na tento koncert velký zájem, vyšli jsme těmto žádostem vstříc a přesunuli ho do Incheba Arény.

Stávající vstupenky zůstávají v platnosti, nové jsou ke koupi v obvyklých předprodejích.

Současně bychom společně za D Smack U Promotion a Lucerna Music Bar reagovali na komentáře týkající se přesunu koncertu Marina and the Diamonds do Incheba Arény. Moc nás mrzí, že někteří z vás jste z přesunu tak rozčarovaní. U koncertů velkých zahraničních jmen není přesun koncertu do větších prostor neobvyklý. Management umělce, i samotný umělec, chce, aby se na koncert dostalo co nejvíce fanoušků, aby měli možnost zažít živé vystoupení na vlastní kůži. Výjimkou jsou vyloženě klubová turné, což ale není případ tohoto koncertu. U Mariny and the Diamonds jsme měli od managementu na stole otázku přesunu do větších prostor již pár týdnů po začátku prodeje vstupenek. Možnost přesunu jsme dlouho zvažovali a s managementem detailně diskutovali obzvláště kvůli tomu, že koncert je součástí narozeninové série k 20 letům Lucerna Music Baru. Nakonec převážil názor, že i přes to, že je koncert Mariny součástí naší narozeninové série, nebudeme stát v cestě jejím fanouškům, kteří si nestihli zakoupit včas vstupenku. Sice někteří z vás argumentují tím, že bylo dost času na nákup vstupenek a že fanoušci je mají, ale věřte tomu, že po tom, co jsme v pondělí oznámili, že je koncert vyprodán, dostávali jsme spoustu zpráv a telefonátů, jestli ještě nějaké vstupenky přeci jen nejsou. Holt je tady situace jiná než v Anglii a lidé nejsou zvyklí kupovat vstupenky dostatečně dopředu. Byly prázdniny, neměli třeba zrovna peníze atd… A my bychom neradi aby se fans rozlišovali na ty „opravdové“ co lístky stihli koupit a na ty „neopravdové“, co prováhali, jak se zde v komentářích objevuje… Co se týče prostoru, Incheba Aréna byla jediná možná volba. Velký sál Lucerny i Forum Karlín, o kterých jste se v komentářích zmiňovali, již byly obsazené. Konec roku je bohužel trochu eventová high season… Ještě bychom se rádi vyjádřili ke komentářům, jenž naráží na to, že přesunem chceme pouze vydělat více peněz. Jak jistě víte, v Lucerna Music Baru je vše technické vybavení nastálo, kdežto do prostoru typu Incheba Arény se musí vše pronajmout, dovézt a nainstalovat. Tudíž produkční náklady na koncert v Inchebě jsou logicky neporovnatelně vyšší.

Závěrem bychom těm fanouškům, kteří volají po vrácení vstupenek, chtěli nabídnout možnost vrácení lístků v místě prodeje v termínu od 4. 9. do 30. 9.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na viděnou 11. prosince!

https://goout.cz/cs/listky/marina-and-the-diamonds/exf/

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist