Novinky

26.08.2015
K 20.narozeninám Lucerna Music Baru popřeje i beatboxer Dub FX

Benjamin Stanford, vystupující jako Dub FX se narodil 11.června 1983 v australském Melbourne. Svoji kariéru začal jako zpěvák a bubeník australské skupiny Twitch. Když se ale rozhodl sbalit si své věci a vyrazit do Evropy, začal vystupovat jako pouliční hudebník, aby si na cesty vydělal, a tak se zrodil Dub FX.

Po krátké době se vypracoval z pouličního umělce až na hvězdu festivalových pódií. K celosvětové popularitě mu pomohl klip Love Someone natočený během jeho buskingu. Poté, kdy ho jeho kamarád natočil na video a to poté zavěsil na Youtube mělo během krátké doby téměř 20 miliónů zhlédnutí a popularita Dub FX vystřelila jako raket. Populární se stali i všechna jeho další videa.

Dub FX vytváří hudbu pouze pomocí svého hlasu, podporovaného různými live smyčkami za pomoci efektových pedálů. Přímo před očima diváků tak v reálném čase tvoří pozoruhodnou kombinaci rytmů od drum&bassu, přes hip-hop až po reggae či dubstep.

Celosvětově uznávaný street performer Dub FX má za sebou 4 alba. Jeho live vystoupení se úspěšně vyhýbají monotónnosti, jsou vždy jedinečné, plné nápadů a vždy dokáží překvapit. Na pódiu ho v posledních letech doprovází i jeho charizmatická partnerka Flower Fairy, kterou poznal na jednom ze svých vystoupení v Manchesteru.

Všechna jeho vystoupení mají politický nádech a zabývají se revolucí a událostmi ve světě a společnosti. Dub FX v České republice vystupoval již několikrát, tentokrát svůj um předvede 7.října na podiu Lucerna Music Baru v rámci oslav 20.výročí existence klubu.

Vstupenky za 490,- Kč + poplatky jsou k zakoupení v předprodejích GoOut.cz, Eventim, Ticketpro a Ticketportal, v pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku.
Více info:

www.dubfx.com
www.facebook.com/dubfx
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion
http://www.musicbar.cz

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist