Novinky

10.08.2015
The Wombats se v listopadu vrátí do Lucerna Music Baru

Liverpoolská indie-rocková kapela The Wombats vydala 13. dubna třetí studiovku Glitterbug. Wombats znějí na nové desce vyspěle, ale stále si drží svou mladistvou jiskru, díky které si podmanili fanoušky po celém světě. Vydání doprovází masivní turné, v rámci něhož se trio podívá 17. listopadu do pražského Lucerna Music Baru.

Novinku Glitterbug produkovali sami Wombats (Mathew „Murph“ Murphy – kytara, zpěv, Tord Øverland Knudsen – basa, Dan Haggis – bicí) společně s Markem Crewem z Bastille. Pro kapelu je Glitterbug zatím nejosobnější nahrávka. „Většinu jsme nahrávali s Markem Crewem v panelácích jiholondýnského Battersea,“ popisuje nahrávací proces Murphy. Na rozdíl od předchozích dvou alb se do tvůrčího procesu zapojili více i ostatní členové kapely. „Do všeho to vdechlo trochu čerstvého vzduchu. Pro mě bylo fajn, že jsem nemusel skládat každou písničku,“ komentuje Murphy.

Album je inspirované Murphyho pobytem v Los Angeles, kde byl podle svých slov vtažen do velkoměstského mixu přepychu a úzkosti. Při skládání písniček na nové album se zaměřil na nápad psát o bouřlivém vztahu s fiktivní ženou z Los Angeles. K inspiraci stojící za albem zpěvák dodal: „Jak šel čas, jezdil jsem do Los Angeles stále víc a ta myšlenka ve mně rostla. Deska je o závisti, boji, přetvářce, obavách a strachu, kterým nás LA, a vlastně i každé velké město na světě, obklopuje.“

Vstupenky v předprodeji za 640,- Kč + poplatky koupíte od 12.8. na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatku), na webu www.musicbar.cz a v sítích GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal a Eventim. Na místě v den koncertu za 740,- Kč.

Více info:

www.thewombats.co.uk
www.facebook.com/thewombatsuk
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion


https://goout.cz/cs/listky/the-wombats/ywe/

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist