Novinky

24.07.2014
Novozélandští I Am Giant s druhou deskou přijedou i do Prahy

V Londýně působící novozélandská kapela I Am Giant s hrdostí oznamuje vydání svého druhého alba SCIENCE & SURVIVAL na labelu Sony Music New Zealand.

U příležitosti vydání desky skupina podnikne malé turné, při kterém se zastaví také v Praze.

Science & Survival je netrpělivě očekávané album I Am Giant, protože jejich zlatem ověnčený debut THE HORRIFYING TRUTH si získal mnoho příznivců.. Nová deska se nahrávala ve Francii a Londýně, míchala v Melbourne a masterovala v New York Science & Survival. Jako koproducent se na ní objevuje Forrester Saville (Karnivool, Dead Letter Circus, Helmut), basák Paul Matthews a bubeník Shelton Woolright. První dva singly z desky jsou RAZOR WIRE REALITY a DEATH OF YOU.

Deska vychází také v Německu, Polsku, Británii, Austrálii a Indonésii. Basák Paul Matthews o Science & Survival říká; “Nahrávání téhle desky trvalo dvakrát déle než té předešlé. Byla to velká výzva. Je to větší, lepší, tvrdší, intenzivnější a zároveň intimnější album."

První album I Am Giant THE HORRIFYING TRUTH bylo na #2 v novozélandské hitparádě Top 40 Alb, získalo zlato a mělo 4 #1 Rock Airplay singly.

I Am Giant si mimo jiné letos zahrají na Orange Warsaw Festivalu v Polsku, po boku Bring Me The Horizon, Limp Bizkit , Outkast, Snoop Dogga a Queens of the Stone Age. Čeká je turné po Německu a vystoupení na anglickém festivalu Are You Listening Festival.

I Am Giant si ale zahrají 26.září také v Česku, a to od 19.hodin v pražském klubu 007 na Strahově.

Vstupenky za 200,- Kč + poplatky jsou k zakoupení na portálu www.GoOut.cz a v sítí www.ticketpro.cz. Na místě v den koncertu za 250,- Kč.

Více info na:

www.facebook.com/iamgiantband
www.klub007strahov.cz
www.facebook.com/klub007strahov
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

http://www.iamgiant.com

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist