Novinky

21.07.2014
Projekt How To Dress Well se představí v Praze

How to Dress Well je umělecké jméno Američana Toma Krella narozeného v roce 1984.

Krell začal šířit v roce 2009 svá EP online. Jeho debutové album Love Remains vyšlo v roce 2010 na labelu Lefse v USA a na labelu Tri Angle v Evropě a Asii. Na stránkách Pitchfork Media získalo vysoké ocenění 8.7 a označení "Best New Music".

Stereogum How To Dress Well ocenil jako jednu ze "40 nejlepších kapel roku 2010". Spin dal albu osm hvězd z deseti a charakterizoval jej jako "stejně tak meditativní jako asociativní... se zlomky vzpomínek na Shai nebo TLC."

Love Remains v podstatě tvořila jeho nejlepší raná EP. Díky úspěchu desky Love Remains Krell podepisuje smlouvu s Weird World Records, firmou pod Domino Records.

Krell spolupracoval s Active Child, Forest Swords, Shlohmo a Jacques Greenem a nahrál své verze písniček od lidí jako R. Kelly, Elite Gymnastics, Xiu Xiu a Janet Jackson.

Po EP Just Once z roku 2011 se Krell vrátil v roce 2012 s albem Total Loss. To opět získává na serveru Pitchfork nálepku "Best New Music" a je popisováno jako " dílo břitkého a devastujícího umění". Album se na stejném serveru dostává mezi padesát nejlepších desek roku 2012. Total Loss vyšlo v USA na Acéphale Records a celosvětově na Weird World Records.

V dubnu 2014 Krell vydává singl "Repeat Pleasure" ze svého nového alba "What Is This Heart?", které vyšlo v červnu a opět je na Pitchforku oceněno jako "Best New Music" s vysokým hodnocením 8.8.

19. listopadu pak project How To Dress Well zahraje živě v pražském Futurum Music Baru.

Vstupenky za 330,- Kč + poplatky budou k zakoupení od 11.7. na goout.cz a sítích Ticketpro, Ticketportal a Eventim. V pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. Na místě v den koncertu za 390,- Kč.

Více info:

www.facebook.com/howtodresswellmusic
www.futurum.musicbar.cz
www.facebook.com/futurum
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

http://www.whatisthisheart.com

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist