Novinky

21.07.2014
BirdPen oznamují možnost předobjednání nového alba a koncert v Praze

Zdravíme všechny.

máme skvělou zprávu. Jsme velmi potěšeni, že vás můžeme informovat o třetím album BirdPen s názvem "In The Company of Imaginary Friends", které vyjde letos na podzim. Rozhodli jsme se, že se spojíme s PledgeMusic a uděláme věci trochu jinak. Chceme mnohem lépe zapojit vás, naše skvělé fanoušky, aby byl celý zážitek z alba mnohem zajímavější.

Za vaše příspěvky budete moc získat podepsané kopie alba, vybrané listy textů s osobním věnováním, vaše jméno bude v uvedeno v bookletu, k dispozici budou exkluzivní trička a dokonce i jedna z našich akustických kytar!

Váš příspevek bude investován do míchání, masteringu, propagaci a produkci našeho nového alba. Za to vám budeme moc prostřednictvím PledgeMusic poskytnout výhradní přístup k albu dříve, než komukoliv jinému. Kromě toho ale také získáte přístup k exklusivním videím, demo nahrávkám, vysílání a mnoho dalšímu exkluzivnímu obsahu BirdPen.

Konečně, část vybraných příspěvků darujeme ve prospěch aktivit pro podporu duševního zdraví prostřednitvím charity Sane, kteří pracují na zvýšení povědomí proti stigmatizaci duševních onemocnění, poskytují péči a podporu lidem s duševním onemocněními a iniciují výzkum příčin a léčby o vážných problémů duševního zdraví.

Prosím připojte se k nám a staňte se součástí BirdPen a našeho třetího alba.

Dave Pen & Mike Bird

BirdPen představí své nové album pražskému publiku na strahovské Sedmičce 17.října od 19.hodin. Album je možné si předobjednat zde: http://www.pledgemusic.com/projects/birdpen

Vstupenky za 200,- Kč + poplatky jsou k zakoupení na GoOut.cz a v síti Ticketpro, na místě v den koncertu pak za 250,- Kč.

Více info na:

www.birdpen.com
www.facebook.com/birdpen
www.youtube.com/user/Birdpen/videos
www.klub007strahov.cz
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

http://www.pledgemusic.com/projects/birdpen

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist