Novinky

12.05.2014
PŘED KANADSKÝMI WHITE LUNG VE FUTURU VYSTOUPÍ SAADE

Kanadská kapela White Lung, která ve čtvrtek 15.května odehraje svůj pražský koncert v Futurum Music Baru, oznámila jméno předkapely. Bude jí domácí duo Saade, které loni vydalo své druhé album s názvem Guide To Happy Living. Tomáš Zakopal aka Cvalda se dal dohromady s bubeníkem Regálem (Night, Priessnitz), který se podílel už na debutovém albu a společně nahráli v Amákově (Night, Sunshine) Golden Digital studiu skvělé deseti skladbové album, plné grunge a stoner rockových vlivů, které ale mají silný hitový potenciál. Dvojce rockerů však už nyní pomalu přemýšlí o skladbách na další desku.

Kanadští White Lung mají svoji novou nahrávku hotovou a jen pár dnů ji dělí od oficiálního vydání na labelu Domino. Na koncertě, který se uskuteční ve Futurum Music Baru, ale bude většina nových skladeb ke slyšení.

Vstupenky za 200,- Kč + poplatky jsou k zakoupení v sítích Eventim, Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream a na webu www.musicbar.cz, v pokladně LMB pak bez poplatku. Na místě v den koncertu za 250,- Kč.

Více info:

www.facebook.com/whitelung
www.futurum.musicbar.cz
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion
http://www.whitelung.ca

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist