Novinky

09.05.2014
Špičkový francouzský techno Dj a producent Gesaffelstein na Grape festivalu.

Grape festival doplnil svůj program o francouzskou techno hvězdu. Mike Levy, který stojí za projektem Gesaffelstein , vystoupí se svým setem v pátek 15.8. na hlavním pódiu.

Mark Levy, rodák z Lyonu, je na hudební scéně od roku 2008 Začínal hlavně remixy a postupně si ho ke spolupráci volali i světové hvězdy jako Depeche Mode, Miss Kittin, Lana Del Rey Justice nebo naposledy ASAP Rocky. Prvním momentem, který ho dostal do širšího povědomí, byla spolupráce na albu Yeezus od Kanye Westa . Na sólové album se čekalo až do října 2013. Aleph zasáhl celou elektro scénu, kritici nešetřili chválou a začalo se mluvit o znovuvzkříšení techna. Uznávaný časopis Mixmag píše : " Princ temnoty se brzy stane králem, pamatujte si, že od nás jste to slyšeli první. " Předzvěstí vydání byl nekompromisní singl Pursuit, který získal následně i čtyři nominace v UK Music Video Awards za svůj skvělý videoklip. Druhým singlem je další energická skladba Hate Or Glory. Živá vystoupení jsou vždy jedinečné a jeho Dj sety skvěle propracované a dokonale vystavěné. Pro fanoušky Grape festivalu má připraveno 90 minutové vystoupení, které určitě nenechá nikoho na pochybách, že tento elegán z Francie je opravdu králem svého žánru.

Na Grape festivalu vystoupí 15. - 16.8 . například i Editors ( uk ) , La Roux ( uk ) , Bombay Bicycle Club ( uk ) , Klaxons ( uk ) , Flux Pavilion ( uk ) , Wilkinson ( uk ) nebo Palma Violets ( uk ).


http://www.grapefestival.sk

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist