Novinky

16.01.2014
Do Lucerna Music Baru zavítá projekt Fanfara Tirana meets Transglobal Underground

S velkým potěšením oznamujeme, že pražský Lucerna Music Bar přivítá projekt Fanfara Tirana meets Transglobal Underground! Albánští mosazní mistři Fanfara Tirana s britskou kapelou Transglobal Undergound již spolupracovali v minulosti, ale jejich aktuální album Kabatronics je podle Songlines Magazine nominuje na World Music Award 2014.

Obě nekonformní skupiny překračují nejen hranice hudbních žánrů ale i samotných kultur. Vyměnují si nápady, melodie, texty a poté společně vypráví nové příběhy života, lásky a solidarity. Projekt pracuje s kořeny v historii i vizí do budoucna.

Transglobal Underground a albánská dechovka Fanfara Tirana mají mnoho společných vlastností. Obě kapely jsou zakořeněny v nativní populární kultuře, ale zároveň slouží jako odrazový můstek ke zkoumání kultur jiných. Obě kapely spojuje zvědavost, vtip, hledání možnosti nekonečného dialogu, solidarita proti aparátu globalismu a snahou o přátelství zdola.

Koncert Fanfara Tirana meets Transglobal Underground se v Lucerna Music Baru uskuteční 10.března.

Vstupenky za 440,- Kč + poplatky jsou k zakoupení v sítích Eventim, Ticketpro, Ticketportal a Ticketstream a na webu www.musicbar.cz. V pokladně LMB bez poplatku. V den koncertu na místě za 550,- Kč.

Více info:

www.facebook.com/FanfaraTiranaOfficialPage
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

http://www.fanfaratirana.com

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist