Novinky

16.01.2014
The Birthday Massacre se vrací po šesti letech do Prahy se zbrusu novou deskou

Elektronická senzace z Toronta. Jedna z nejoriginálnějších současných kapel známá svým energickým živým vystupováním. To jsou The Birthday Massacre. The Birthday Massacre kombinují úspěšně několik hudebních stylů od prvků metalu až po pop. Jako jedni z prvních naplno využily internet a díky své výborné internetové prezentaci jsou často v médiích zmiňováni jako první web 2.0 kapela.

Za svou kariéru vydala šestice pět řadových alb, procestovala doslova celý svět a uchvátila svou do nejmenšího detailu dotaženou fialovo-černou image.

V příštím roce vyjde nová deska kanadských temných králíčků The Birthday Massacre a při této příležitosti se šestice z Toronta po dlouhé době znovu podívá do Evropy. A co je ještě lepší, po šesti letech si našla čas, aby se předvedla naživo i v Praze! Konkrétně se krvavý králík proběhne Lucerna Music Barem a to v neděli 30. března.

Vstupenky za 390,- Kč + poplatky jsou k zakoupení v sítích Eventim, Ticketpro, Ticketportal a Ticketstream a na webu www.musicbar.cz. V pokladně LMB bez poplatku. Na místě v den koncertu za 490,- Kč.

Více info na:

www.facebook.com/TheBirthdayMassacre
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.sanctuary.cz
www.facebook.com/sanctuary.cz
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

http://www.thebirthdaymassacre.com

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist