Novinky

10.01.2014
Sedmička přivítá americkou rockovou partu The Men

Poté, co The Men strávili většinu let 2011 a 2012 na cestách a na práci na svém čtvrtém albu New Moon, rozhodli se na konci roku 2012 udělat pauzu. Vzhledem k tomu, že během svého turné přišli o zkušebnu, musel nakonec zakládající člen Mark Perro kromě postele vyklidit celou svoji ložnici a nastěhovat tam kompletní nástrojovku celé kapely. Po tři měsíce každý den poctivě zkoušeli, psali nové songy a dali dohromady přes 40 demáčů.


Na konci loňské zimi zkrouhli počet skladeb na 13 a svoji vlastní pracovní morálkou tak zhatili svůj plán na velkou kapelní pauzu. Na dva dny si objednali studio v Brooklynu.

Nakonec vybrali 8 skladeb, které se objeví na jejich novém albu Tomorrow's Hits, které vyjde 4.března. Je to jejich první album nahrané v high-end studiu a rozhodně zní ze všech nejvěrněji. Stále se jedná o jednoduchý a prostý rok, na této desce ale doplněný o několik žánrových přesahů.

Ochutnávku v podobě prvního singlu s názvem Pearly Gates si můžete poslechnout zde: http://pitchfork.com/news/53518-listen-the-men-pearly-gates-plus-tour/

The Men si asi hned tak neoddychnou. Po práci na albu je čeká náročné turné s osmatřiceti koncerty, z nichž jeden se odehraje také v Praze. Stane se tak 21.3. na strahovské Sedmičce.

Vstupenky za 200,- Kč + poplatky zakoupíte v síti Ticketpro. Na místě v den koncertu za 250,- Kč.

Více info na:

www.facebook.com/We-Are-The-Men
www.klub007strahov.cz
www.facebook.com/klub007strahov
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

http://www.wearethemen.blogspot.com

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist