Novinky

05.03.2013
Skyline představují svůj paralelní svět alba Fairytapes a pokřtí ho v Paláci Akropolis

Fanoušci nejrozjetější kapely u nás můžou začít konečně odpočítávat. Nová deska Skyline vychází 25. března digitálně a 8. dubna fyzicky. V pořadí šestá studiová nahrávka vyjde pod názvem Fairytapes a už teď si můžete užít první singl desky - Dancing With Fire. Křest proběhne 5. dubna v pražském Paláci Akropolis. Album vychází u Championship Music.

Skyline jsou bezesporu jednou ze stálic tuzemské hudební scény. Nechybějí v line-upech pořádných českých festivalů a jejich mix elektroniky a kytar, doplněný o živelnou show, baví početnou základnu fanoušků už od roku 1997. Během svého působení získali několik hudebních cen (Dance Awards 2004, 2005, 2006; Akropolis Live Music Awards 2004 a 2007; Ceny Óčka 2006). V loňském roce je opustil Mc NuC, který se rozhodl věnovat více času rodině.

Teď se Skyline chlubí novou deskou Fairytapes. Ta vznikala během roku 2012 a podle členů kapely je v porovnání s jejich předchozím albem Private Madness, Public Danger o něco veselejší, tanečnější a elektroničtější. "Na minulé desce jsme měli chuť náš zvuk posunout víc ke kytarám, teď nás to přitáhlo zase zpátky víc k elektronice. Určitě nás i ovlivnilo i to, co se momentálně děje ve světě, třeba z mého pohledu je z taneční hudby zase vzrušující žánr, " vysvětluje zakládající člen Skyline Radek B. Nové album si kapela produkovala sama, o finální mix a mastering se pak postaral uznávaný zvukový inženýr Matouš Godík.

První singl Dancing With Fire má povedený letní videoklip, jeho natáčení probíhalo prakticky celé loňské léto. "Jde o takový dokumentární sestřih koncertů z minulého roku, které s námi absolvoval grafik a designér Vítek Škop. Jezdil na Majálesy a další velké festivaly, nechybějí ani malinký festivaly. Je to takový zrychlený záznam toho, jak vypadají festivaly z našeho pohledu,” dodává Hoffy_M. Vítek Škop je, co se týče nového alba Skyline, docela zásadní postavou. Je totiž jak autorem klipu, tak zároveň autorem celkového designu desky.
Nyní můžete vidět videoklip v exkluzivní premiéře prostřednictvím hudební internetové televize Mixér.cz zde: http://mixer.cz/1/60763

Křest alba proběhne 5. dubna, místem je Palác Akropolis, kam se Skyline rádi vracejí. Nové písně tady zazní naživo úplně poprvé. Zároveň půjde také o první možnost, kde bude album k dostání na fyzickém nosiči.

Vstupenky za 195,- Kč + poplatky budou k zakoupení v pokladně Paláce Akropolis a v předprodejích Ticketpro a Ticketportal.


Další informace naleznete na:

www.palacakropolis.cz
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion
www.championship.cz


http://www.skylineweb.cz

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist