Novinky

27.02.2013
Kid Koala v Lucerna Music Baru předvede svoji dementně zábavnou show

Pokud to ještě nevíte, v roce 2012 vydal Kid Koala své nové album - opus pro SP1200 nazvaný '12 bit Blues.' Je to nejen jedno z jeho nejlepších děl jeho rozmanité kariéry,ale Kid Koala svou novinku doprovází neuvěřitelnými koncerty. "Živé vystupování" jen zčásti vystihuje to, co se odehrává na pódiu při jeho The Vinyl Vaudeville Tour. Je to dementně zábavné, sladce nakažlivé a maniakálně ujeté. Jako by Kid Koala otevřel svou mysl a vypustil svůj pestrý karneval do světa mezi lidi.

Na pódium nastoupí loutky, tančící roboti & hopsající holky, sborový zpěv, soutěž v tanci Limbo, papírové vlašťovky, na dálku ovládané helikoptéry a obrovské kartónové gramofony. Zvláštní hosté show Adira Amram and the Experience (z New York City) ukážou, co umí ve skvělé dvacetiminutové nadupané hudebně komediální zahřívačce. Jen si zkuste představit, jak to bude všechno asi vypadat, protože my vás za fusekli netaháme. Tahle show je jako fantastická smršť smíchu, lásky a bezvědomí. Nic podobného neexistuje - je to čistá zábava a naprostá klasika!

Takže přijďte omrknout tuhle skvělou prdel, tuhle magořinu, nebo přijďte prostě za skvělou muzikou, anebo se přijďte podívat na obojí! Jestli si ale myslíte, že Kid Koala jen tak blbne, jste na omylu. Kid Koala bere svou muziku fakt vážně!

Nevěříte? Copak bychom vám lhali o vlašťovkách a tančících holkách? Nejspíš ne.... Zkuste tohle :

www.youtube.com/watch?v=EyDslP2MtLw

3.března 2013 budete mít příležitost v pražském Lucerna Music Baru.
Vstupenky jsou k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream, Ticketportal a Eventim, nebo v pokladně či na webu Lucerna Music Baru za 300,-Kč + poplatky.

Více informací na:

www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion


http://www.kidkoala.com

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist