Novinky

18.02.2013
Irští Kopek se po předskakování Royal Republic vrátí do Prahy k sólovému koncertu

Výběr z tisku:

"Energická směs starého dobrého rock n' rollu na popem přesycené hudební scéně. Pecky, které vám možná připomenou AC/DC, ZZ Top a Stone Temple Pilots. Horečnatě hektické album"- The Sunday Times (červen ‘12)

"Kapela, co znamená business. ‘White Collar Lies’ udrží vaši pozornost od začátku do konce" - THE IRISH TIMES

“Naleštěné a perfektní” – The Star

“Silný debut”- Hotpress

“Váš soundtrack k létu 2012″ – The Mirror

” Dynamické a působivé debutové album” – Classic Rock

“Rafinovaná přehlídka síly” – Kerrang

“Každá písnička alba má koule” – Metal Hammer

Kopek jsou irská rockově popová kapela z Dublinu, která se v Praze na podzim představila jako support švédských Royal Republic. Jejich historie se začíná odpočítávat zhruba před deseti lety. Začínali hrát v hospodách a účastnili se mnoha "soubojů kapel," které s přehledem vyhrávali. Mezi léty 2002 a 2009 Kopek neustále koncertovali a jejich renomé rostlo. V roce 2005 Kopek získali ocenění v soutěži ‘Best Live Act at the Global Battle Of The Bands’, dostali $100,000 a vyrazili na turné kolem světa.

V roce 2009 Kopek podepsali smlouvu s Religion Music na vydání několika alb. Jejich debut nazvaný ‘White Collar Lies’ záhy vychází a je kritiky i fanoušky velice příznivě hodnocen. Desku míchal držitel ceny Grammy Tom Lord-Alge (Green Day, Manic Street Preachers, Marilyn Manson, U2, Blink182, The Rolling Stones…), O mastering se postaral další držitel Grammy Ted Jensen (Sterling Sound- Madonna, Creed, Santana etc..) a produkovali ji Glenn Herlihy & Kopek ve studiu Religion Music Studios.

Několik skladeb z desky bylo použito v TV a ve filmech - např. v novém filmu ze série Prci, prci, prcičky “American Reunion”, “Saw 3d” a v různých pořadech na MTV jako “Punk'd, The Real World, Jersey Shore and The Challenge”.

Kopek se nyní do Prahy podívají znovu. Nyní ale odehrají svůj vlastní koncert v klubu 007 na Strahově, a to 21.května.

Vstupenky jsou k zakoupení v sítí Ticketpro za 200,- Kč + poplatky, na místě za 250,- Kc.

Více info na:

www.klub007strahov.cz
www.dsmacku.com
www.faceboook.com/dsmackupromotion


http://www.kopekofficial.com

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist