Novinky

11.05.2012
Rara Avis vydávají album Expectations a s hosty chystají křest v Roxy

Pražská kapela Rara Avis bude mít v úterý 14.května svůj velký den. Po dvou letech od debutové desky The Portrait vydávají druhé album s názvem Expectation, které bylo nahráno ve studiích Vintage.cz Michala Pešouta a Golden Digital Studiu Michala „Amáka“ Šťastného. V tento den také proběhne koncert kapely, který se koná v rámci pravidelného pořadu pražského klubu Roxy Free Mondays a při kterém bude album slavnostně pokřtěno.

„Skladby na Expectations jsou ve srovnání s naší starší tvorbou přístupnější, ale výsledek je zároveň temnější. Popisují život ztracených lidí kolem nás i naše vlastní nenaplněná očekávání. Jsou žalmem naší naděje,“ říká frontman Daniel Galba.

Rara Avis také oznámili, že v následujících měsících budou pracovat na novém videu ke skladbě Home, která bude také dalším singlem z nového alba. Skladba je k poslechu na Bandzone a YouTube profilu kapely.
Křest alba Expectations proběhne za účasti hostujících Unique Figurines, Andrzeje Palce z I Like You Hysteric a Jakuba Šmucra ze Shogun Tokugawa. Kmotrem alba se stane Michal „Amák“ Šťastný.

Unique Figurines, kteří také na křtu zahrají, je indie-elektro-rocková kapela, která vznikla v roce 2009 a hraje ve složení Alex Rigamortis, Martin Černý, Tomáš Rada a Peter Kováč. V loňském roce vydali své první singlové album s názvem Institute, pod níž je jako producent také podepsán Michal „Amák“ Šťastný.

Dalším důvodem návštěvy koncertu je blížící se desáté výročí vydavatelství X Production a s tím související akce pro fanoušky, kteří CD Expectations speciálně na křtu seženou za symbolických 100 korun.

Pozvánku ke křtu můžete vidět zde: http://www.youtube.com/watch?v=IDBkzJdFA5U&feature=youtu.be

Vstupné na koncert je ZDARMA, klub bude otevřen od 19.hodin.

Více info na:

www.bandzone.cz/raraavis
www.bandzone.cz/uniquefigurines
www.xproduction.cz
www.roxy.cz
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion


http://www.raraavis.info

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist